Cart 0

Głębia Łona

mistycyzm Kobiecej seksualności

3 miesięczny HOLISTYCZNY Program On-Line dla Kobiet

…………………………………………………………….

Projekt bez tytułu.png

Zapraszam Cię w piękną podróż wgłąb Siebie, wgłąb swojego ciała i swojej Prawdy.

To już trzecia podróż w którą zapraszam Kobiety do wspólnego odkrywania i eksploracji, zanurzenia się w swoje zmysły, ciało, oddech.

Wierzę głęboko że Moc Kobiety to moc płynąca z jej Łona. Naszą naturą jest być w swoich ciałach, czuć, doświadczać, kreować.

Kiedy schodzimy do swoich ciał odkrywamy naszą wewnętrzną prawdę. Nawiązujemy głęboką relacje ze sobą, uczymy się ufać naszym ciałom. Uczymy się słuchać głębokiej mądrości która płynie z naszych ciał, z naszej lini rodowej. Nawiązujemy głęboką łączność z naszą intuicją. Przestajemy dyskutować z własnymi potrzebami. Dostrajamy się do Siebie, swojego serca, łona, wyższej jaźni. Stajemy w Prawdzie, swojej mocy tętniąc i dając ekspresję naszemu Duchowi.

Poprzez nawiązanie głębokiej relacji ze Sobą, nawiązujesz głęboką relację ze Światem, swoim partnerem, dziećmi, przyjaciółmi.

Układasz energię w Sobie i tym samymym przyciągasz to co Cię wspiera na Ścieżce Prawdy i Miłości.

Nasze Ciało to nasza Mądrość.

 
 
 
 
 
 
Projekt bez tytułu-3.png

Wiem że Ty i Ja zostałyśmy stworzone do tego by C Z U Ć - to nasza absolutna Natura

Wiem też że lata życia w patriarchalnym systemie odseparowało nas od Siebie samych.

Przestałyśmy ufać naszym Ciałom. Zapomniałyśmy jak kochać i troszczyć się o Siebie.

Jako Kobiety jesteśmy bardzo często odseparowane od naszej zmysłowości i seksualności.

Żyjemy bardziej w naszych głowach niż w naszych Ciałach

Nie wiemy JAK łączyć się ze sobą

Seksualność przykryta wstydem, milczeniem

Tymczasem dla mnie Seksualność to duchowy, święty absolutnie czysty i piękny aspekt naszego Życia

Energia Seksualna to energia życiowa, witalna płynąca w nas. Dzięki tej Energii jako Kobiety stajemy w swojej Mocy, wiemy i manifestujemy swoją naturę- K R E A C J Ę

Odkryłam że uczenie się obejmowania naszych ciał, naszych emocji, naszej seksualności i zmysłowości jest absolutnie niezbędne aby żyć w Pełni i Prawdzie, z większą pewnością siebie i poczuciem łączności ze Światem. Wszystko sie ze sobą łączy, nie możemy ignorować żadnej części nas samych.

 
 
 
 
 
IMG_4207.jpg

Drogą do wewnętrznej mocy kobiety jest poprzez jej ciało

Jako Kobiety mamy niesamowitą moc transformowania, uzdrawiania i tworzenia ŻYCIA. Tworzymy domy pełne miłości, biznesy, sztukę, projekty, muzykę, taniec, obraz.

Jesteśmy stworzone do tego by tworzyć. Nasze Ciało ma niesamowitą moc transformacji i dar przyjmowania Życia, poprzez nasze Łona.

Każdy z nas wie, że własnie stąd wyszliśmy. Jednak mimo to tak wiele z nas ma niską świadomość i wiedzę, że ta święta przestrzeń działa cyklicznie w nas cały czas nadając życie wszystkiemu co robimy. Bardzo często jesteśmy odcięte od swojej seksualności uznając tą sferę życia za coś mało wartego uwagi czy tez tak bardzo kulturowy stres i mity narosły wokół tej sfery że boimy się. Tymczasem nasza Seksualność to coś absolutnie naturalnego. To siła życiowa, prana która w nas płynie i łączy nas z naszym Duchem.

Nasze ciała są pośrednikami naszej Duszy. Poprzez ciała wyrażamy i manifestujemy to co wewnątrz nas.

Czy to nie jest Piękne?

Czy to nie powód do honorowania i kultywowania w sobie tej pięknej energii??

 
 
 
 
 
 
 
Projekt bez tytułu-8.png

Ta podróż jest dla Ciebie jeśli:

 • chcesz głębiej połączyć sie ze swoim ciałem

 • chcesz poznać różne techniki i praktyki kultywujące i honorujące Ciebie

 • chcesz więcej czuć i być bliżej siebie

 • chcesz być bliżej i głębiej z innymi

 • chcesz doświadczać więcej przyjemności, soczystości i piękna w codziennym życiu

 • chcesz prostych praktyk które działają

 • chcesz prostych praktyk które będziesz mogła wpleść w swoje codzienne życie bez podejścia “zadaniowości” a raczej z wielką ekscytacją, ciekawością i pasją do swojego ciała

 • chcesz być głębiej i głębiej w swoim ciele

 • chcesz doświadczać więcej przyjemności

 • chcesz otworzyć się na bogaty orgazmiczny świat w Tobie

 • chcesz być w swojej mocy, poznać techniki gruntujące i zakorzeniające Cię w swojej mocy i źródle

 • chcesz popłynąć głębiej w Siebie, zanurzyć sie w swojej Prawdzie i kołysać w odżywczej pięknej energii

 
 
 
 
 
 
 
Projekt bez tytułu-2.png

Na czym ta podróż będzie polegać

 • wejdziemy głęboko w swoje ciała poprzez ruch, oddech, dotyk

 • poeksplorujemy twój wewnętrzny obraz

 • połączymy się głęboko ze swoim ciałem emocjonalnym

 • codziennie wykonamy proste, krótkie praktyki które nadadzą mocy twojemu dniowi

 • pogłębimy relacje ze swoim ciałem przez dotyk, nauczymy na nowo dotykać siebie

 • otworzymy swoje ciała na sensytyzacje i szersze odczuwanie siebie

 • ucieleśnione praktyki, skupimy się na bezpośrednim doświadczaniu poprzez nasze zmysły

 • wejdziemy w obszar serca i otwieranie go

 • nauczymy się głęboko relaksować a tym samym otwierać na doświadczanie i przyjmowanie

 • każda z nas będzie działała indywidualnie w zaciszu swojego domu, co 2 tygodnie będziemy wychodzić do siebie i wspólnie rozpalać ognisko i łączyć się we wspólnym Kręgu by zintegrować i odżywić się wspólną obecnością (spotkania online na platformie zoom)

 

Co mówicie o tym kursie

-opinie Kobiet z przeszłych Edycji

 
 
 
 
Projekt bez tytułu-6.png

“Agnieszko, nie raz myślałam o tym, że to co robisz ma naprawdę wielką moc, że jest tym, czego wielu kobietom brakuje współcześnie. Twój sposób przekazu wiedzy był tak wypełniony sercem, że na sam dźwięk Twojego głosu czy czytania Twoich słów, czuję się usadowiona na swoim miejscu. Buduj społeczność tak świadomych kobiet i czułych wobec siebie, działających z przestrzeni serca i miłości <3 


Ode mnie odczucia po kursie:

Podróż w głąb Yoni była i jest dla mnie najpiękniejszym odkryciem na kobiecej ścieżce. To droga pełna przyjemności, bliskości - zarówno swojej duszy i ciała, jak i innych wspaniałych kobiet. To droga umiłowania, kochania siebie tu i teraz, dawania ciału, emocjom i Joni pełni uwagi i akceptacji. To wreszcie droga ciągłej eksploracji i zaskoczeń, co dzień uczę się siebie na nowo i odkrywam w sobie pradawną mądrość Przodkiń. Agnieszka jest prawdziwą mistyczką, jej prowadzenie, przepełnione duchem miłości i sensualności, na zawsze będzie grało w moich komórkach, na zawsze będzie przypominało o Świętym połączeniu z Łonem. Dzięki tej podróży zdobyłam praktyczne narzędzia do utrzymywania kontaktu z ciałem, potrzebami i emocjami. Otworzyłam się na więcej swojego piękna i mocy... która nieustannie się wylewa, ciągle prowadzi mnie dalej i dalej. Ufam swojemu ciału i tym zaufaniem kreuję - i przyciągam - takie wartości, jakich pragnie moja harmonijna Całość ciała-duszy-umysłu <3 Dziękuję! Za właściwe i czułe rozwibrowanie mojego Serca i Łona <3 “

-Martyna Borowska (Dzayanayin) 

 

“Trafiłam na kurs nie będąc na grupie Głębia Seksualności, nie wiedząc NIC o tobie i o czym będzie kurs. Dla mnie nie był odkrywaniem seksualności, ale zauważeniem siebie. Zgodą na to, że mam potrzeby i one są ważne. Nie seksualne, ale przyjemności w codziennym życiu, uwagi której sobie nie poświęcałam. Uwazności na swoje ciało, emocje. Moje potrzeby są nie mniej ważne niż osób z mojego otoczenia. Kurs dopełnił moje zwrócenie się ku sobie, bez egocentryzmu, ale z pogodzeniem się z tym co mnie otacza. 

Ja tego kursu nie szukałam - on do mnie przyszedł, w najdziwniejszym momencie. Więc chyba, kto na niego trafi, to będzie dla niego;) Odpowiedni czas i moment.

Kiedy kurs się kończył, byłam w takim zawirowaniu, że skońćzyłam na masażu piersi. Jeszcze pół roku temu byłoby to nie do pomyślenia. Piersi? Moje? A to ważne?... Chciałam by stało się to moim ulubionym ćwiczeniem...;) Intencja. “

-Uczestniczka

Agnieszka to chodzące serce na Ziemii, jej energia bardzo subtelna a zarazem mocna wywołała sporo zmian we mnie- obudziła mnie z zimowego snu, gdzie większość czasu i życia uciekałam przed sobą. Kurs pomógł mi podjąć ważne decyzje życiowe, wywołał całą fale zmian. Mam wrażenie że rozpoczełam nowy rozdział w swoim życiu, gdzie naprawdę CZUJĘ i WIEM co chce, jak chce. Jestem bardzo wzruszona że spotkałam kogoś tak pięknego, kto pozwolił mi też zwrócić uwagę na Piękno we mnie, to było bardzo transformujące spotkanie ze sobą i Wami, Dziękuje”

S.T.

Cały kurs był/jest dla mnie dużym wyzwaniem i trudną lekcją, bo wcześniej nawet nie dostrzegałam, że moje ciało tak bardzo potrzebuje miłości, uwagi i zrozumienia. Jak bardzo jest zamknięte na bodźce i jak bardzo siebie nie znam. Zaczęłam wreszcie czuć się kobieco i dobrze w swoim ciele, nabrałam do siebie więcej szacunku. Czuję potrzebę honorowania swojego ciała, zaczęłam słyszeć swoje serce.

Wśród elementów, kursu, które mi się podobały to moduły, w których zwiększałyśmy kontakt ze swoimi piersiami i yoni. Sama Twoja otwartość i autentyczność bardzo dużo zrobiła - zaufałam. Długość programu była w sam raz, żałuję, że się kończy, miło mi było gdy dostawałam narzędzia miłości do zmiany siebie, początkowo myślałam, że to może być za długo, ale było dobrze.

Dziękuję, że jesteś i że pomagasz innym kobietom odnaleźć swoją prawdziwą naturę i z dużym zaangażowaniem polecam go wszystkim moim przyjaciółkom i kobietom, które szukają drogi do swojej przyjemności.
Dziękuję

Basia 

Projekt bez tytułu-4.png

Program kursu

Czyli o tym gdzie zawędrujemy w tej podróży i co będziemy eksplorować.

01.08 START kursu, program potrwa 10 tygodni (3 miesiące). Na każdy moduł przewidziane jest 2 tygodnie. Pod koniec każdego modułu spotykamy się we wspólnym Kręgu w celu integracji doświadczeń i wspólnej wymiany i odżywiania siebie w pięknej energii Kobiet. Z doświadczenia już wiem jak wiele te wspólne spotkania wnoszą i jak wiele pięknej energii i magii sie wydziela w trakcie. Kobiety pokochały Zoomy, a szczególnie te które poczatkowo nie bardzo chcialy lub miały opory.

Moduł 1

 • eksploracja ruchu w ciele

 • otwieranie ciała na czucie, przyjmowanie, przepływ

 • eksploracja przyjemności

 • seksowna praktyka w łóżku rano i wieczorem (solo) -relax this is not masturbation!

 • praktyki oddechowe

 • eksploracja samodotyku

 • samoumiłowanie praktyka głębokiego połączenia

 • Krąg Kobiet- Pełnia 15.08- spotkanie wspólne z kobietami na Zoomie + praktyka wspólna

Moduł 2

 • medytacja serca

 • umiłowanie piersi masaż i pielęgnacja

 • dotyk miłości

 • medytacja z dotykiem

 • 5 żywiołów w miednicy, uruchomienie przepływu wszystkich żywiołów

 • ucieleśnianie emocji- aktywacja przepływu w ciele światła i cienia

 • praktyka rozpuszczania silnych emocji, blokad, konstruktywne udrożnianie niskiej energii

 • praktyka miękkiej miednicy, puszczania i otwierania

 • Krąg Kobiet- Nów 30.08- spotkanie wspólne z kobietami na Zoomie + praktyka wspólna

Moduł 3

 • obecność w miednicy

 • moc płynąca z miednicy

 • praktyka soczystej Yoni

 • pogłębianie relacji z Yoni

 • praktyka Boginiczna z Jajeczkiem - ponad 30 pozycji wspierających układ reprodukcyjny i organy

 • Yoni Shakti

 • Yoni Mudra & inne pro zdrowotne praktyki

 • eksploracja łechtaczki

 • relacja z Twoją krwią miesięczną + praktyki

 • Krąg Kobiet- 16/17 września Krąg Kobiet (pełnia wypada na 14- wówczas przebywam na odosobnieniu medytacyjnym) + praktyka wspólna

Moduł 4

 • praktyka gruntująca i centralizująca energię wewnętrzną

 • cykl kobiety- równowaga układu hormonalnego

 • wspieranie zdrowia reprodukcyjnego naturalnymi metodami

 • oczyszczanie aury energetycznej z przeszłych partnerów seksualnych

 • anatomia miednicy i o czym pamiętać w codziennym życiu-korekta postaw, pozycje, praktyki odciążające kręgoslup i miednice

 • praktyka zdrowej miednicy, pielęgnacja i odżywianie misy miłości

 • mięsień Duszy, jak się z nim łączyć i kontaktować

 • kontruktywna praktyka relaksacji miednicy

 • Krąg Kobiet Nów 28 września- wspólne spotkanie kobiece na Zoomie + praktyka wspólna

Moduł 5

 • energię wewnętrzna-tworzenie bezpiecznej bazy

 • energia miednicy

 • Połączenie z Yoni, 3 stopnie połączenia ze Świętym Centrum

 • otwarcie Portalu Miłości bezwarunkowej

 • Anatomia Yoni (zewnętrzna, wewnętrzna) + eksploracja i honorowanie każdej części siebie

 • wchodzenie w energie miednicy (łechtaczki, jajników, macicy, ust Yoni zewnętrznych i wewnętrznych, wejścia pochwy, perineum, ujścia cewki, punktu G, szyjki macicy i punktów spustowych)

 • Masaż Yoni (zewnętrzny, wewnętrzny, mapping, eksploracja flow)

 • Orgazmy, prawda i mity + eksploracja własna

 • Krąg Kobiet Pełnia 13 października- wspólne spotkanie kobiece + praktyka grupowa

 • Krąg Kobiet 28 października- Nów w Skorpionie- zamknięcie kręgu i całego programu.

Koniec kursu przewidziany na 28 października (Nów w Skorpionie). Dostęp do kursu masz nieograniczony czasowo i pojemnościowo. Możesz robić zupełnie swoim rytmem i swoim flow. To nie szkoła, to nie egzaminy, tutaj na tym kursie występuje zjawisko SAMOMOTYWACJI a także motywacji wewnętrznej, praktyki i ćwiczenia będą tak piękne że będziesz wręcz przebierać nogami na więcej i więcej- wiem to, dlatego że, to Twoja własna podróż i to twoja Relacja, Ty sama zdecydujesz jak głęboko i na ile się zaangażujesz w ten związek.

Oprócz zaplanowanych materiałów wideo/ praktyki/ medytacje bonusowe ; - )

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Projekt bez tytułu-9.png

Ja jestem portalem, przewodnikiem, Ty wykonujesz całą prace ze sobą, ja Cię wspieram i dmucham Ci pyłek miłości i bezpieczeństwa. Jestem twoją bazą, wierzbą, czy też oceanem do którego zawsze możesz wrócić, do którego zawsze możesz sie skierować ze wszystkim. Służę Ci, wspieram Cię. To dla mnie honor móc trzymać dla Ciebie tą Świętą Przestrzeń i tylko wskazywać kierunek. Głęboko wierzę że nasze ciała mają zapisaną całą mądrość, my tylko pozwalamy mu na otwarcie i przypomnienie.

Poprzez łączenie się ze swoim Ciałem, połączysz się przede wszystkim ze swoim Duchem, esencją, żródłem.

Staniesz w swojej Mocy i Prawdzie, opadnie wszystko to co nie służy twojemu wyższemu Duchowi, odpadną maski, gra i iluzje.

Pojawi się czysty piękny przepływ. Połączysz się ze swoją Mocą miednicy, to sprawi że będziesz wiedzieć jak gospodarować swoją energią w codziennym życiu. Będziesz wiedzieć jak stawiać granice i zawsze podążać za głosem intuicji i wewnętrznego prowadzenia. Przestaniesz dyskutować ze swoimi odczuciami, nauczysz kontaktować się z duszą i jej głosem.

Ten “kurs” to otwarcie nowego wymiaru, to portal w którym przejdziesz na nowy poziom doświadczania siebie i świata.

Pogłębisz relacje ze sobą, nauczysz się jak ją rozwijać kultywować. Tym samym to pozwoli Ci na głębsze i zdrowe relacje z innymi. Twoje relacje pogłębią się, nabiorą nowych jakości.

Kobieta z Mocy swojego Łona to Kobieta która wie, to kobieta która działa, to kobieta której moc płynie z łagodności i mocy wewnętrznej.

 
 
 
 
 
 
 
1.jpg

Ten program pozwoli Ci przedewszystkim

DOŚWIADCZAĆ

 • ten program pozwoli Ci radykalnie zmienić swoją relacje ze sobą, uzdrowić ją i kultywować

 • stanie się częścią twojego życia

 • będziesz odżywiona i spełniona po brzegi, bez potrzeby szukania do zewnątrz

 • odkryjesz Głębie Miłości do swojego ciała a także Mądrości Łona i twojego korzenia które masz w sobie i które czeka na odkrycie i objęcie

 • to nie jest kolejny kurs który wykupisz nauczysz się na pamięć i zapomnisz

 • to nie jest materiał którego możesz sie nauczyć z książki, pojedynczego warsztatu czy chwilowa inspiracja

Kurs jest podzielony na 5 modułów, każdy moduł trwa 2 tygodnie. Pod koniec każdego modułu spotykamy się na żywo w kręgu na Zoomie.

Każdy jeden moduł to głębszy krok w kierunku siebie. Został tak zaprojektowany byś mogła kawałek po kawałku otwierać i przygotować do głęboszej pracy ze sobą. W tym kursie nic nie musisz, możesz na tyle ile chcesz i czujesz jesteś gotowa. Został tak zaprojektowany by powoli kawałek po kawałku otworzyć Cię i stworzyć bezpieczną baze w swoim sercu, ciele i duszy.

 
 
 
 
 
 
fullsizeoutput_53d9.jpeg

 Co otrzymasz?

 • pełny dostęp do treści kursu, praktyk prowadzonych i medytacji- nielimitowany czasem

 • każdego tygodnia zestaw ćwiczeń i praktyk

 • Pod koniec każdego modułu wspólny krąg na żywo na Zoomie, gdzie integrujemy doświadczenia, dzielimy się, możecie zadawać pytania, korzystać z mojej wiedzy i wsparcia

 • kameralna grupa wsparcia Kobiet On-line- dostęp do prywatnej grupy online gdzie dostęp mają tylko uczestniczki kursu, do wymiany doświadczeń, poszerzania swojej wiedzy, inspirowania się nawzajem, siostrzanego wsparcia i wymiany

 • codzienna dawka motywacji i wsparcie Prowadzącej na drodze samopoznania

 • medytacje audio do odtworzenia np w swoim telefonie w dowolnym miejscu, gdziekolwiek tylko chcesz

 • inspiracje i zalecaną literaturę do dalszej eksploracji

Korzyści z kursu:

W trakcie kursu zaproponuje Ci zestaw ćwiczeń i praktyk które pozwolą Ci zauważyć znaczące zmiany w sposobie odczuwania swojego ciała, swojej seksualności i wyrażania siebie jako zmysłowej istoty.

Dostaniesz narzędzia które będziesz mogła wykorzystywać i rozwijać przez całe swoje życie, które pomogą Ci radzić sobie z trudnymi emocjami, przezwyciężeniem uczucia ciężkości, stresu lub odłączenia od swojego ciała.

Struktura kursu daje Ci wolność i swobodę z ćwiczeniami audio i wideo do wykonania w zgodzie z rytmem swojego dnia. Kurs pozwala Ci powoli wprowadzić zestaw praktyk tak by stały się one nieodłączną częścią Twojego życia, pozwoliły Ci na głębszy Kontakt ze sobą, rozbudzenia swojej dzikiej zmysłowej Kobiety, swojej Seksualności i Libido.

Jestem dla Ciebie jako Przewodnik na drodze odkrywania Siebie, co oznacza że nie jesteś Sama, będę Cie regularnie wspierać, motywować i dostarczać motywacji i wiedzy tak byś mogła odkryć Mądrość która jest w Tobie.

Ty podejmujesz decyzje wzięcia udziału w kursie, ja daje Ci narzędzia i niezbędną wiedzę których potrzebujesz.

Inwestycja W SIEBIE

Możliwe plany płatności:

 • Opłata całościowa: 888zł

 • Abonament 2 x 459zł- I płatność- przed kursem, II płatność- do 30.10

 • Abonament 3 x 339zł- I płatność przed kursem,

  II płatność do 30.10, III Płatność do 15.11

  *zniżka obowiązuje przy płatności za cały kurs z góry

 • Na ten kurs obowiązauje limitowana liczba miejsc!

Gwarancją miejsca jest opłacenie całości kursu/wybranego abonamentu

DSC00317.jpg

Zapisy do 3 edycji dobiegły końca

fullsizeoutput_53bc.jpeg

Jestem super podekscytowana na to

Spotkanie z Tobą!

Nie mogę się już doczekać aż podzielę się z Tobą tymi fascynującymi narzędziami, wiedzą, wsparciem które mam w sobie, którymi chcę się dzielić i obdarowywać Kobiety obficie, tak by każda z Nas mogła czuć się pewnie, soczyście, w pełni połączenia ze Sobą, w swojej Prawdzie i Mocy.

Cieszę się że będę mogła Cie prowadzić w tym procesie.

W procesie “Powrotu do Siebie”- głębokiego zjednoczenia ze sobą

Pytania?

Agnieszka Konefał, autorka i założycielka Yoni Love

Agnieszka Konefał, autorka i założycielka Yoni Love

Kim Jestem?

Jestem założycielką Yoni Love, przewodniczką Kobiet na drodze pokochania Siebie na głębokim poziomie. Pracuje w obszarach seksualności, pracy z łonem, traumą. Przełamuję Tabu i uczę nowego sposobu ujmowania swojej intymności, objęcia Siebie w pełni, kreowania głębokiej relacji ze Sobą pełnej uważności, miłości i łagodności. Wierzę że kiedy głęboko połączymy się ze Sobą, możemy głeboko łączyć się w relacje z innymi, ze światem, stajemy w swojej Mocy i kreujemy z przestrzeni Serca i mocy Łona.

Studiowałam Psychologię, Wschodnie praktyki Jogi, praktykuję Medytację Vipassana a także Tantrę i TAO. Od dziecka zgłębiam relacje z C I A Ł E M poprzez taniec i jogę. Wierzę że nasze ciało ucieleśnia to co wewnątrz nas. Dlatego pełne objęcie tego obszaru pozwala na Pełnie życia i spełnienia.

Prowadzę warsztaty i kursy on-line

Jestem autorką Głębi Seksualności-prywatnej przestrzeni dla Kobiet do eksplorowania ale także dzielenia się swoimi doświadczeniami, mądrością i tym co naturalne- naszą seksualnością. To przestrzeń pełna lekkości i akceptacji. Bezpieczna przystań dla otwarcia się na tą przepiękną energię kreacji w nas samych.

Prowadzę również sesje 1:1 konsultacji dot obszaru łona, pracy z traumą, blokadami seksualnymi czy Yoni Mappingu.

Jestem by Cię wspierać, inspirować i otwierać na Piękno w Tobie.

Z miłością