YONI LOVE & ART.png
 

YONI LOVE & ART to 3 dniowy proces podczas którego w gronie kobiet będziemy zanurzać wgłąb źródła naszej kobiecości, odkrywać i rozbudzać w sobie energie seksualną, uwalnianiać swoją moc i twórczy potencjał. Będziemy przekraczać blokady, wstyd, wyzwalać pełnię kobiecości, honorować Twoje święte centrum, nasze boskie ciała. Wejdziemy w głęboki energetyczny proces transformacji twojej wewnęntrznej mocy.
Zapraszam Cię do tego transformującego procesu, w kameralnym gronie Kobiet w intymnym prywatnym domku z dużą przestrzenią, jeziorem, basenem i otoczeniu karmiącej zmysły natury.

Podczas tego wyjazdu oferuję ci:

 • proces transformacji twojej kobiecej mocy

 • 3 częściowy Warsztat (piątek, sobota, niedziela)

 • Yoni ART- Mandala Łona-

 • wspierająca, kobieca, intymna atmosfera (kameralna grupa)

 • wejście w wyższy wymiar doświadczania swojej kobiecości, zmysłowości, seksualności

 • medytacje & praktyki oddechowe

 • Yoni Mudry- praktyka wyrównująca energię wewnętrzną & systemu reprodukcyjnego

 • praktyka wyrównania 4 żywiołów w sobie

 • praca z energią praniczną

 • Yoni Shakti-zestaw narzędzi do uwalniania twojej wewnętrznej Shakti (energii kreacji)

 • rytuał nagości (kąpiel nago w basenie/jeziorze) + nagi krąg kobiet

 • techniki uważności w ciele, pracy z ciałem

 • tantra

 • orgazmiczny świat kobiety (warsztat wejścia w świat orgazmów)

 • nocleg w urokliwym miejscu w Zajęczym Jarze na łonie natury (polska Toskania)

 • 5 posiłków (3 pełne posiłki + 2 przekąski pomiędzy) -profesjonalny catering

 • nieograniczony dostęp do natury, kąpieli w basenie

 • Ceremonia Otwarcia Serca - gwatemalskie kakao + otwarcie serca

 
1.jpgPodczas tego 3 dniowego wyjazdu doświadczysz kobiecej mocy w sobie, siostrzanego połączenia w kręgu 12 kobiet, muskający dotyk promienii słonecznych, pieszczących zmysły i serce krajobraz miejsca, głębokiego zjednoczenia z twoim korzeniem na łonie natury, w bliskim kontakcie z otaczającą przyrodą, rozkoszne posiłki, przepiękny flow i wymiana kobieca, głębię kobiecości, uważności w ciele, oddechu i zmysłach, zanurzenia w głębi twojej duszy, oczyszczającego rytuału nagości, spotkania ze sobą, do wewnątrz i spotkania z innymi Boginiamii, kultywowanie siostrzeństwa i odżywczego kreowania relacji.

Warsztat Yoni Love:

IMG_8477.jpg
 


Warsztat Yoni Love
▫️Powrót do centrum mocy twojej miednicy- łączenie się z energią łona (uzdrawianie, celebracja, wzmacnianie).
▫️Odnajdywanie wewętrznego głosu Boginii w Tobie,

▫️Praktyki kultywujące i wspierające naszą kobiecość.

▫️Yoni Shakti- ponad 30 pozycji i ćwiczeń na rozbudzenie siły kreacji.

▫️Praktyki z Jajeczkiem (nie musisz mieć jajeczka)- odpowiedni oddech i praca miednicy.

▫️Zdrowa Miednica- wspieranie układu rozrodczego i hormonalnego.

▫️Mięsień Duszy, jak go uaktywnić i odżywiać na codzień byś była twórcza i mogła w pełni dawać Ekspresję tego co chce się przez Ciebie wyrażać.

▫️Przyjemność i Orgazm.

▫️Zioła wspierające kobiecość- wspólny Rytuał Yoni Steam.

▫️Rytuał w okazji Nowiu.

▫️Ceremonia Otwarcia Serca- ceremonialne kakao + medytacja serca.
▫️Uhonorowanie boskości ciała-nagi krąg, rytuał kąpieli & masażu piersi

▫️Yoni Mandala- warsztat malowania Yoni

▫️Taniec Body& Soul- taniec ekspresyjny

Yoni ART

 
DSC00830.jpg
 

Yoni Art to proces zagłębienia się w samą siebię. Proces odczuwania swojego ciała, łona, swojej wewnetrznej mądrości, swojego piękna. Ten proces polega na tym, że przez medytację wchodzimy w kontakt ze swoim łonem, ze swoją siłą, ze swoją energią łona i przez serce, przez ręce nadajemy wizualną postać temu światu. Jak kształt naszej energii w tym momencie. Ten proces wygląda bardzo magicznie i w potoku kreacji, energii, łącząc się z sobą i czując swoją energię zaczyna być dla nas możliwe wyrażenie najgłębszych rzeczy, które żyją w środku. Stwarzając Mandalę Yoni, zagłębiając się w tym procesie, najbardziej czujemy mięśnie, czujemy kontakt z naszym ciałem, z łechtaczką, pochwą, udami i to połączenie umożliwia oczyszczenie nas, naszej przestrzeni intymnej i energii… Nie trzeba mieć żadnych umiejętności, by malować Mandalę Yoni. To bardzo intuicyjny i energetyczny proces. Trzeba połączyć się ze sobą i stworzyć przestrzeń, by energia wyraziła się przez nasze ręce. To przestrzeń bez jednoznacznej myśli i idei jak coś musi przebiegać. Przestrzeń zaufania i miłości do siebie.

Ta Mandala ma na celu dać ekspresję naszej sile życiowej w nas a także funkcję wspierająco-ochronną naszą kobiecość i naturę. Będziemy malować głównie przy użyciu dłoni, niepotrzebne są żadne umiejętności poza skupieniem i ciekawością.

 
IMG_8481.jpg
 
 

Krąg Kobiet- Rytuał Nagości

Święta przestrzeń tworzona w gronie samych kobiet. Głęboko transformujące, wyzwalające spotkanie kobiet w bezpiecznej, intymnej, wspierającej atmosferze akceptacji i zaufania. Przynosimy kobiecą esencję kochając siebie, nasze rytmy i intuicje. Podczas tego spotkania będziemy się poznawać i otwierać na naszą cielesność, wyzwalać ze wstydu, zachamowań, traum. Nic tu nie musisz! możesz, jeśli poczujesz się gotowa i będziesz chciała

Rytuał Nagości to: nagi krąg kobiet* masaż boginiczny piersi, kąpiel w basenie (mamy całą przestrzeń prywatną dla siebie) + wspólny krąg z ceremonialnym kakaem.

*jeśli nie jesteś gotowa nic nie musisz!

Ceremonia Otwarcia Serca

Rytuał Nagości (tuż po kąpieli w basenie/jeziorze) połączymy z wypiciem Gwatemalskiego kakao od kobiecego plemienia Kaqchikel przy ognisku lub w plenerze (jak poczujemy).

O rytualnym Kakao jakie przywioze na to spotkanie:

Każde ziarno jest starannie wybierane. Następnie ziarna suszone są na słońcu. Gdy ziarna są gotowe,  zbieramy się (lokalne kobiety z plemienia Kaqchikel) aby prażyć je nad ogniem, co nadaje im wyjątkowego, wyrazistego smaku. Po czym siedzimy razem godzinami, aby obierać nasiona i napełnić je miłością, troską i dobrą energią. Owoce tej pracy generują obfitość dla naszego plemienia Kaqchikel. Jesteśmy wdzięczne, że wybierasz nasze kakao! 100 % zysków idzie do rodzin majów, które produkują tą medycynę przodkiń."

 
 

Yoni Steam w kręgu

IMG_2919.jpg
 

Na ten warsztat przygotuję specjalne mieszanki ziołowe w trakcie zbliżającej się Pełni (15.09). Usiądziemy razem w kręgu przy wspólnym Rytuale Yoni Steam który dla Was przygotuje. Będzie to bardzo głęboki i piękny proces wejścia w miękkość naszej kobiecości, rozpłynięcia się, głębokiego relaksu i uwolnienia siły witalnej. Do tego rytuału proszę by każda Kobieta wzieła ze sobą spódnice, sukienkę.

Yoni Steaming może uwolnić zablokowane emocje i zastałe energie, które mogą pozostawać w łonie kobiety. Jest to ceremonia praktykowana we wschodnich kulturach dla witalności kobiet i zdrowia reprodukcyjnego. Będziemy honorować to co święte, otwierając się na przepływ naszej siły życiowej.

Opinie o warsztacie:

Kiedy kobieta odkrywa swoją moc, dzieje się magia. Kiedy kobiety mocy spotkają się w jednym miejscu, zmieniają świat. To własnie wydarzyło się na warsztacie Yoni Love & Art. Agnieszka czule i uważnie przeprowadziła nas przez bramę do własnej mocy. Medytacje, ćwiczenia i rytuały, ale też bardzo wartościowy wykład pozwoliły lepiej poznać i poczuć samą siebie, a intuicyjne malowanie z Hanią uruchomiło głęboko osadzone uczucia i emocje. Piękne, relaksujące, ale też rozwijające doświadczenie, spotęgowane przez spotkanie w kręgu kobiet. Już myślę o kolejnym warsztacie.
— A.S.

. . .

Agnieszka to prawdziwa alchemiczka, zaczarowała nas miłością, dobrem. Urzekła mnie sposobem prowadzenia warsztatu jest bardzo subtelna, łagodna a jednocześnie konkretna. Daje poczucie bezpieczeństwa i luzu. Przyjechałam zestresowana ale szybko mi mineło, bo po prostu czułam sie komfortowo.
Praktyki były dla mnie niesamowicie rozwijające i otwierające. Przyjechałam mając poczucie zawstydzenia, wyjechałam z dużą pewnością do siebie i też przełamałam bariere i jakiś strach przed Kobietami, coś mocnego sie uwolniło ze mnie. Teraz nie wyobrażam sobie dnia bez praktyki, czy medytacji czy pracy z świadomym oddechem. Mam nadzieję że w przyszłości bedzie więcej takich warsztatów, czuje że bardzo tego potrzebujemy jako Kobiety. Dziękuję Agnieszko za pokazanie nowych jakości <3
— Agata.S.

. . .

Mam w sobie tyle mocy i tak piękną energię... właśnie doświadczam bezbolesnej menstruacji pierwszej takiej od wieeelu miesięcy, leżę w łóżku i płaczę z wdzięczności, ruszyło się we mnie: wczoraj byłam na basenie pierwszy raz od paru lat, mam ochotę dziś założyć firmę i działać i tworzyć i kochać i sprzątać pozbyć się starych zbędnych rzeczy. Dziękuję i do zobaczenia niebawem <3
— A.J.ProwadzącA: Agnieszka Konefał

 
 
 
IMG_4764.jpg

Agnieszka jest Przewodniczką Kobiet na drodze pokochania swoich ciał, honorwania swojej Yoni i seksualności. Kapłanka Miłości i Prawdy.

Jest przepełniona mistycyzmem i duchowym podejściem do kobiecej natury i seksualności. Dzieli się z Kobietami wiedzą dotyczącą mocy łona i siły życiowej w każdej z nas, pracuje z ciałem, emocjami i psychiką.
Założycielka i autorka Yoni Love, gdzie szerzy wiedzę na temat zdrowia reprodukcyjnego a także mądrością z mocy łona, to także pierwszy w Polsce sklep on-line, gdzie można zakupić certyfikowane jajeczka yoni , kryształowe dilda do masażu Yoni a także zioła do rytuału Yoni Steam. Tworzy kursy i warsztaty a także pracuje indywidualnie.
Wspiera kobiety w procesie samopoznania, rozwoju kobiecego potencjału jako psycholog, sex edukator i tantryk. Od lat praktykuje jogę, tańczy i medytuje. Studiowała psychogię, wschodnie praktyki tantryczne a także metody terapeutyczne pracy z łonem.

Jej główną inspiracją są kobiety, które spotyka, pracuje z pasją.
Działa z przestrzeni serca.
Jej główną misją jest wyzwolić kobiety, przełamać tabu wokół seksualności, otworzyć kobiety na przyjemność, na swoje ciała poprzez świadomość ciała, oddech, zmysły, praktyki tantryczne.

Miejsce Warsztatu

 
 
 

Miejsce: Zajęczy Jar, Muroń 24, Hażlach- w klimacie Toskanii
https://zajeczyjar.wixsite.com/wynajem-noclegow
https://www.facebook.com/zajeczyjar/?ref=br_rs

Warsztat Yoni Love & Art -edycja I- zdjęcia

Inwestycja:

Całość: 888zł, w cenę wliczony:

 • nocleg piątek-sobota-niedziela

 • pełne wyżywienie (zamówienie wysokiej jakości cateringu, wegetariański, 5 posiłków)

 • warsztat Yoni Love z Agnieszką

 • materiały warsztatowe, farby, płótna

 • nieograniczony dostęp do basenu

  Ilość miejsc ograniczona!!!
  Gwarancją miejsca jest uiszczenie opłaty za warsztat/ zadatku, opcja 2 płatności (przed warsztatem, i w trakcie)

Dojazd

Szukaj dojazdu do Cieszyna, z Cieszyna odbiór osobisty/ taxi na miejsce bezpośrednio

Warszawa> Katowice (pociąg) > Cieszyn

Kiedy zbiorę grupę Kobiet będziemy ustalali ew możliwość zabrania się z kimś kto przyjedzie autem na miejsce, szczegóły bliżej terminu warsztatu

ZAPISY na warsztat

 
 
Imię i nazwisko *
Imię i nazwisko
Gwarancją Miejsca jest uiszczenie całej kwoty lub zadatku (450zł). *Zadatek nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji