10 powodów- Dlaczego warto używać Kryształowych Dild?

 
fullsizeoutput_52b5.jpeg

 1. Są naturalne i bezpieczne.

  Kryształy z których są wykonywane Dilda to starannie wybierane kryształy z całego świata, ręcznie oszlifowane z jednego kawałka Kryształu. Nie zawierają żadnych dodatków to 100% kryształ który jest specjalnie przeznaczony do wewnętrznego kontaktu z Yoni. Nie uczula, nie zawiera toksycznych substancji. 100% natury

 2. Mają idealnie wyrzeźbiony kształt do eksploracji przyjemności a także masażu.

  Każde Dildo Yoni Love to starannie dobrany kształt, długość i materiał. Jego krągłości sa idealnie tam gdzie twoja Yoni tego potrzebuje. Dilda z najnowszej Kolekcji (Soczysta Rozkosz, Niebiańskie Uniesienie, White Swan) zostały specjalnie zaprojektowane do holistycznego objęcia twojej Yoni miłością: jeden koniec cieńszy stworzony do masażu wewnętrznego (punktowania) w celu złagodzenia napięcia mięśni i blokad emocjonalnych. Grubszy koniec jest idealny do eksploracji punktu G.

 3. Pozwalają Ci poszerzać swoje doznania.

  Aby czuć, musisz eksplorować. Kryształowe Różdżki są twoim narzędziem do tego byś mogła poszerzać swoje doznania. Wiele Kobiet nie odczuwa przyjemności seksualnej/ jest ona bardzo niska. Bardzo często wynika to z braku ekploracji. Dilda Yoni Love idealnie pozwalają Ci rozszerzać swoją percepcje i budować świadomą pełną uważności relacje ze sobą.

 4. Otwierają Cię na przyjemność.

  Dzięki regularnemu masażu Yoni twoje ciało, twoja Yoni rozluźnia się. Kiedy jesteśmy spięte i zestresowane ciężko nam poczuć przyjemność. Dlatego w dążeniu do przyjemności pierwszym krokiem jest ROZLUŹNIENIE. Poprzez rozluźnienie-otwierasz się na przyjemność. Czujesz dzięki temu dużo więcej. A potencjał odczuwania przyjemności u Kobiet jest nieskończony!!!

 5. Regularny masaż Yoni pozwala utrzymać zdrową gospodarkę hormonalną.

  Regularny masaż Yoni to regularna dawka uwagi dla Twojego ciała. Bardzo często Kobiety mają zachwianą gospodarkę hormonalną. Dlaczego tak sie dzieje? że w dobie XXI wieku problem ten narasta?? Żyjemy coraz szybciej, mniej uważnie, wksploatujemy własne ciała. Nasza uwaga jest nieustannie rozpraszana. Nasze babcie i wcześniejsze pokolenia żyli bliżej Natury, co pozwalało im być PODŁĄCZONYM.

  Regularny masaż pozwala pobudzić układ krwionośny, wprowadzić dzięki temu więcej tlenu i skłądników odżywczych. Twoja Yoni jest odżywiona na głębokim poziomie. Tym samym następuje samoregulacja organizmu. Tabletki bardzo często odcinają nas od źródła problemu. Zdrowa gospodarka hormonalna to RÓWNOWAGA która jest w Tobie. Regularny kontakt z ciałem pozwala Ci utrzymać zdrowy balans.

 6. Głęboki Masaż pochwy przy użyciu dilda pozwala odblokować energię seksualną i rozmiękczyć napiętą pochwe.

  Bardzo wiele Kobiet nie zdaje sobie sprawy czy ma napiętą pochwe czy nie (nie dotyka się). Nic dziwnego jeśli nigdy nie byłyśmy zachęcane do tego!! Przez brak uwagi i relacji nie ma swobodnego i NATURALNEGO przepływu energii seksualnej. Energia seksualna jest przepływającym w Tobie Życiem. Objawia się twoją codzienną energią życiową. Jeśli nie ma swobodnego przepływu możesz bardzo często odczuwać zmęczenie i ciągły “spadek formy” /złą pogode, retrogradacje i mase innych “powodów” itd itd…. Kiedy płynie w Tobie swobodnie energia Chi (seksualna) masz dużo energii do działania i tworzenia.

 7. Rozlużnienie=otwarcie na przyjemność.

  Bardzo cieżko poczuć przyjemność kiedy nasze ciało jest napięte. Dzięki masażu rozluźniasz się a tym samym otwierasz się na eksploracje, na przyjmowanie przyjemności.

 8. Przyjaciel Par.

  WIelu mężczyzn obawia się Dild, traktując je jak np konkurenta! Nic bardziej mylnego! Nic nie zastąpi kontaktu z drugim człowiekiem. Dilda są stworzone po to by Twoja Kobieta mogła otwierać się na więcej przyjemności. Są naturalnie twarde i mają specjalny kształt do tego by umożliwić masaż który bardzo często ciężko wykonać bez pomocy jego. To zupełnie inna jakość dotyku. Jeśli jesteś mężczyzną dla którego przyjemność twojej partnerki jest ważna powinieneś pozwolić jej na to by mogła rozwijać i kultywować swoją relacje ze sobą. Dzięki temu tak naprawde będziecie mogli obydwoje mieć więcej przyjemności i spełnienia. Regularny masaż dildem otwiera ciało Kobiety na odczuwanie więcej podczas stosunku z partnerem. Stosunki przenoszą się na zupełnie inny poziom kiedy Kobieta dostaje regularną uwagę.

 9. Każda Kobieta zasługuje na miłość i przyjemność.

  Mamy to w naturze mocno wdrukowane że to my dajemy. Bardzo często zapominamy DAWAĆ samym sobie. Spychamy to na dalszy plan, czy po prostu mamy opór przed zrobieniem czegoś dobrego dla siebie. Nasze ciała są wyjątkowe. Są w stanie nieść w sobie Życie. Mają nieograniczony potencjał transformacji. Swiat bez nas nie byłby tak piękny i pełen Życia. Każda z nas bez względu na pochodzenie, prace, kolor skóry itd zasługuje na MIŁOŚĆ i PRZYJEMNOŚĆ. Doceń siebie, kochaj siebie jeszcze bardziej uważniej i mądrzej.

 10. Luksusowa forma miłości.

  Dawniej Kryształy były zarezerwowane tylko dla uprzywilejowanych grup społecznych. Ich posiadanie świadczyło o statusie społecznym. Bardzo często Kryształy służyły do ozdoby. Znamy je dobrze z biżuterii czy medycyny chińskiej. Dildo wyrzeźbione z kryształu, dla Ciebie to luksusowa forma miłości na jaką w pełni zasługujesz. Po prostu!

 
Agnieszka Konefal