Jak dobrać Jajeczko dla siebie?

Jajeczka Yoni to 100% naturane kryształy ręcznie szlifowane w kształt Jajeczka. Służą do ćwiczenia głębokich mięśni dna miednicy tzw. Mięśni Miłości (mięśnie Kegla), w celach prozdrowotnych.

Kształt Jajeczka jest nieprzypadkowy, odzwierciedla kształt Kobiecej macicy, wkłada się je także odwrotnie (większym końcem ku górze).

Yoni w sakskrycie indyjskim oznacza “Święte Miejsce” i jest nim określana kobieca pochwa. Jest to znacznie piękniejsza forma nazywania kobiecych narządów rozrodczych, nadając dużo głębsze znaczenie niż tylko jako organ płciowy.

DSC08729.jpg

Niemal codziennie dostaję od Was wiadomości które Jajeczko dla siebie wybrać, czym sie kierować przy wyborze. Jakie będzie najbardziej odpowiednie dla mnie?

Przygotowałam dla Ciebie kompedium wiedzy dotyczącej Jajeczek Yoni Love

 1. Wielkość Kryształu

 1. Jajeczka Yoni Love są dostępne w trzech rozmiarach:

  • małe 25x30 mm (dla zaawansowanych praktykujących, lub osób z mniejszą Yoni a także młodych kobiet)

  • średnie 40 x 30 mm (rekomendowane na początek), kobiety dojrzałe i aktywnie seksualnie

  • duże duże 50 x38 mm (rekomendowane dla Kobiet po porodzie naturalnym), pochwa po porodzie wymaga większego rozmiaru ze względu na rozejście mięśni i rozciągnięcie powięzi, z czasem (np po 2 miesiącach) możesz przejść do średniego

*jeśli nie ma obecnie na stanie danej wielkości Jajeczka można zamówić indywidualnie z kolejną dostawą (czas oczekiwania 5-8 dni)

Warto docelowo mieć różne rozmiary Jajeczek. Zalecamy dobierać różne rodzaje i różne wielkości i stworzyć swój własny zestaw. Przy zakupie 3 jajeczek o różnych wielkościach -10% kod YONI10

Każdy rozmiar to inny kształt i waga i inaczej może na Ciebie zadziałać. Małe może być idealne np kiedy potrzebujesz tylko uziemienia w ciągu dnia czy energii specyficznego kryształu, ponieważ też nie wazy wiele możesz nosić dłuższy czas w sobie np podczas stresującego dnia itd. Duże u Kobiet nie rodzących to większa waga ale też odmienna stymulacja np w moim przypadku to masaż podczas odpoczynku, leżenia czy jogi.

2. Rodzaj kryształu

Czym jest kryształ i czy naprawde coś działa?

Nasz Świat Zachodni dopiero raczkuje w większej świadomości i połączeniu z Naturą. Coraz częściej interesujemy się minerałami i kryształami, jesteśmy coraz bardziej świadomi i uważni na zjawiska zachodzące w przyrodzie, dążymy do harmonii coraz bardziej będąc bardziej uważni na to co jemy i czym sie otaczamy.

Wszystko co nas otacza ma określoną energię, swoją własną częstotliwość. Dla prostego wyjaśnienia najprościej przypomnieć sobie sytuacje miejsc czy spotkań z ludźmi z którymi czuliśmy że coś jest tak na poziomie odczuwania, coś co nas niejako odpychało. Albo odwrotnie do pewnych kolorów, ludzi, uczuć mamy szczególne przyciąganie. To właśnie-energia, częstotliwość odbierana poprzez fale do naszego mózgu, poziom subtelny doświadczania rzeczywistości.

Kryształy jako zjawiska w Naturze są organizmami a także to potężne generatory i skupiska Energetyczne.

Ich znaczenie w świecie zachodu do tej pory pełniły tylko kwestie estetyczną. Dziś co raz bardziej otwieramy się na tą prastarą wiedzę i coraz bardziej potrafimy wyjaśniać i opisywać te zjawiska.

Historia Kryształów:

Kryształy jako medycyna- w pierwotnych plemionach i kulturach Ameryki południowej, a także w Medycynie Chińskiej kryształy służyły i służą do dziś w procesach uzdrawiania jednostki. Używana przez wiele szamanów, curanderos, czy osób pracujących głównie z ciałem energetycznym. Jako punkt braku zdrowia przyjmuje się zachwianą równowage biochemiczną organizmu. Ponieważ cali składamy się z cząstek, minerałów określone minerały, kryształy są w stanie uzupełnić czy zastymulować daną energię/ organy do pracy. Np kwarc różowy zwiększa cyrkulacje krwi, jaspis stymuluje śledzione itd itd.

Dawniej w tradycyjnej medycynie chińskiej powszechne było używanie kryształów podczas operacji!!

i tak np nefryt potrafił odkażać rany, dezynfekować i chronić miejsca zranione przed infekcjami!

Dzisiaj uzdrawianie za pomocą kryształów nazywa się Litoterapią i jest ona uznana jako dziedzina nauki ;-)

Kryształy a Władza

Kryształy to bardzo drogocenne przedmioty. Dawniej symbol bogactwa i obfitości. W Cesarskich Chinach znaną praktyką przez Cesarzowe, Królowe i Kapłanki była praktyka z jajeczkami Yoni czy też ogólnie kryształami. Uaktywniona energia seksualna, energia życiowa pozwalała władać imperiami, pozwalała podejmować decyzje z poziomu uziemienia i osadzenia w centrum. Kryształy w wielu sytuacjach pełniły role wspierającą i wzmacniającą.

Równiez i w naszej Kulturze (choć mało dostępna jest ta wiedza, nie bez powodu….) wszelkie Artybuty władzy, czy wysokich stanowisk stanowiły właśnie Kryształy. Berła ze specjalnej mieszanki kryształów i agatów, bogata biżuteria, Korony wypełnione kryształami, Trony, czy też szaty Królów, duchownych, osób wysoko postawionych. Kryształy były tu bardzo umiejętnie dobierane przez największych Alchemików tak by służyły danej osobie i tak np Królowa Elżbieta posiadała swój różaniec jadeitowy nosząc przy sobie w szaszetce chroniący ją a także pomagając jej w jej zdrowotnych problemach.

Jeśli chcesz zobaczeć i poczuć jest obecnie aktywna wystawa w Warszawie poświęcona temu tematowi 30 maja – 4 sierpnia “Rządziś i olśniewać”: https://www.zamek-krolewski.pl/zwiedzanie/ekspozycje-czasowe/rzadzic-i-olsniewac

Osobiście najbardziej urzekła mnie relikwia Marii Magdaleny świętej kapłanki miłości. Jak będziecie na miejscu POCZUJECIE dlaczego… Nawet osoby które nie wierzą w energie/ czy moc kryształów.

3. Dostępne kryształy Jajeczek Yoni Love:

 1. Kwarc Różowy- kryształ bezwarunkowej miłości, pokoju, empatii, przynosi wybaczenie. Wzmacnia, oczyszcza emocje, otwiera serce.

  Pochodzenie: Brazylia

 2. Ametyst- kryształ pokoju i harmonii, uspokaja, relaksuje, koi emocje, sprzyja medytacji i świadomemu śnieniu, pomaga zwalczyc bezsenność. Kryształ Intuicji łączący Cię głęboko z głosem wewnętrznym, pozwala Ci wejść w stan medytacyjny, wycisza i koi układ nerwowy.

  Pochodzenie: północna Brazylia

 3. Aweruntyn Zielony- kryształ pokoju, sprzyja zmianom, stymuluje energie Chi, wzmacnia układ odpornościowy, równoważy układ nerwowy, pomaga detoksynować ciało.

  Pochodzenie: Sri Lanka

 4. Jadeit Nefrytowy- najcenniejszy kryształ Yoni, z którego pierwotnie wykonywano pierwsze Jajeczka, bardzo wytrzymały i potężny w swojej mocy, używany przez Królowe i Cesarzowe, kryształ długowieczności, równowagi, odwagi, płodności. Kryształ który potrafi uzdrawiać i oczyszczać ciało na wielu poziomach.

  Pochodzenie: Sri Lanka

 5. Red Jaspis- kamień tantryczny, o bardzo wysokiej wibracji w kolorze ognia i krwi ucieleśniający życie, pasję, energię i siłę, doskonały do rozbudzania w sobie energii życiowej, stymulacji do działania, twórczej pasji i namiętności. Silnie też stabilizuje i uziemia.

  Pochodzenie: Tanzania

 6. Tiger Eye- Kryształ Obfitości, sprzyja osobom które pełnią rolę przewodników, liderów, prowadzą własne biznesy. Pomaga w skupieniu, cierpliwości i czujności. Równoważy i harmonizuje. Sprzyja w trudnych zmianach, pomaga w dążeniu do celu.

  Pochodzenie: południowa Afryka

 7. Kryształ Księżycowy najbardziej wszechstronny kryształ, mocno uzdrawiający i wprowadzający jasność, pomaga manifestować intencję, zachować czystość w Aurze i łączyć się z naszym wyższym pierwiastkiem duszy.

  Pochodzenie: Brazylia

 8. Obisidian- kryształ ochronny, absorbuje ujemne energie, idealny jeśli szukasz oczyszczenia i wewnętrznej transformacji. Jest to jeden z mocniej działających kryształów, kryształ “samorozwojowy” przynoszący wglądy i odpowiedzi na pytania których szukasz. Kamień mocno uziemiający

  Pochodzenie: Sri Lanka

  **Obisidian będzie wkrótce w sprzedaży!

Intencja

Każdy kryształ jeśli już używasz dbaj o to by używać go intencjonalnie.

Co to znaczy? Poczuj najpierw co jest twoją Intencją, czego na ten moment potrzebujesz, pragniesz. Co chcesz urzeczywistnić w swoim Życiu.

Ponieważ Kryształy są nośnikiem wysokiej wibracji pomagają manifestować pragnienia. Warto robić to uważnie i wysyłać, ładować energią kryształ tak by Cie wspierał.

Więcej pisałam o tym na blogu: https://www.yonilove.org/blog-1/https/wwwyoniloveorg/blog-page-url/2018/10/20/new-post-title

Możesz używać kryształu z dowolną intencją: uzdrowienia, wzmocnienia, uspokojenia, rozpalenia itd itd.

Intuicja

Wierzę głęboko że w każdym z nas jest wewnętrzny uzdrowiciel. Podskórnie czujemy który kryształ jest dla nas odpowiedni. Nie bez powodu zakładamy na siebie określone kolory, jemy określone potrawy czy podoba nam sie konkretny Kryształ. Więc odpowiedni jest ten który poczujesz najmocniej do Ciebie mówi.

Zazwyczaj pracuje się z kilkoma jakościami/energiami i warto docelowo mieć kilka tak by zmieniać co jakiś czas i obserwować jak te jakości działają na nas indywidualnie.

Działanie Jajeczek (poziom fizyczny)

 • zwiększa połączenie z Twoim Łonem

 • zwiększa odczuwanie i rewitalizuje zakończenia nerwowe w pochwie (stajemy się dużo bardziej czułe na bodźce)

 • poprawia przepływ energii Chi w ciele (wg medycyny chińskiej “siła życiowa)

 • zwiększa poziom energii seksualnej i poprawia libido

 • pomaga wytrenować mięśnie pochwy przed porodem, bądź też przywrócić mięśnie po porodzie

 • zwiększa poziom nawilżenia pochwy

 • pomaga zapobiegać obniżaniu narządów rodnych, wypadaniu organów w wyniku nieużywania/braku ćwiczeń pochwy

 • zapobiega nietrzymaniu moczu wynikającego z osłabionej miednicy

 • równoważy hormony poprzez zwiększony przepływ krwi w miednicy, co sprzyja młodości i witalności Łona

 • wzmaga odczuwanie orgazmu, otwiera na odczuwanie przyjemności seksualnej na wielu wymiarach

 • zwiększa świadomość ciała

 • poprawia ogólny stan zdrowia, samopoczucie poprzez podniesienie energii w wyniku koncetracji w Twoim centrum, miejscu gdzie ta energia powstaje

Działanie Jajeczek (poziom subtelny)

Oprócz zdrowotnych i namacalnych właściwości Jajeczko działa na poziomie subtelnym.

Co to wszystko oznacza?

Poprzez świadome regularne ćwiczenie (np regularna uwaga na twojej miednicy) możesz tym samym np uzdrowić swoją relacje z intymnością, pozbyć się bezsenności, problemów, otworzyć się na energię seksualną itd. Stymulacja sfery, szczególnie tej której uwaga nigdy nie była poświęcana potrafi zrobić nie małą rewolucję.

Osobiście uważam najpiękniejszym działaniem Jajeczek jest ich przekierowanie energii z głowy do miednicy. Tym samym pozwala to Kobiecie wrócić do centrum, źródła swojej mocy. Miednica to nie tylko reprodukcja i rodzenie. To centrum mocy z której wypływa wszystko co tworzysz. Uruchomienie tego obszaru przynosi w życiu Kobiet bardzo dużo piękna, kreacji ale też energii uziemienia

Oczywiście Jajeczko na każdego zadziała bardzo indywidualnie. Każde ma swoją określoną energię, w połączeniu z Twoją własną działa na swój unikalny i indywidualny sposób.

Czasem ich działanie to czysta magia bo świadomie z Intencją może bardzo silnie zadziałać czy raczej poruszyć i wywołać energie w Tobie której potrzebujesz, chcesz afirmować i przyciągać.

Dlaczego kryształy Yoni Love?

 1. Sprawdzone bezpieczne kryształy- dostępne kryształy to bezpieczne krysztaly do użytku wewnętrznego. Radzimy nie kupować na “oko” na giełdach czy różnych nieprofesjonalnych portalach. Nie wszystkie kryształy sie nadają do użytku wewnętrznego: są kryształy które mogą być toksyczne np zawierać za dużo miedzi czy innych substancji, niektóre kryształy mimo podobnego kształtu są zbyt cięzkie i niebezpieczne do noszenia wewnątrz.

 2. Certyfikowane GIA- dostępne kryształy posiadają certyfikat instytutu Gemologii, potwierdzających jakość i autentyczność

 3. Gwarancja najwyższej jakości! - Kryształy z jakich są robione Jajeczka to najwyższej klasy i jakości bryłki, wielokrotnie sprawdzane i zatwierdzane. Wiele naszych Klientów zwraca na to uwagę. Starannie selekcjonujemy i wybieramy najlepsze okazy.

 4. Pozyskiwane z całego świata, wytwarzane i obrabianie przez rzemieślników w Europie- Kryształy czerpiemy z różnych źródeł z całego świata, 100% legalnie i etycznie. Często w zależności od dostawy źródło kryształu sie zmienia. Współpracuje z najlepszymi rzemieślnikami w Europie mającymi wieloletnie doświadczenie w wysokiej klasy obróbce kryształów. Zarówno Dilda i Jajeczka są starannie oszlifowane i poddane procesu polerowania.

  Cały proces jest żmudny i pracochłonny. Ale pracujemy z miłością i misją.

  Niektóre Kryształy jak np Nefryty zostawiamy mniej wypolerowane (niektóre kryształy nie lubią wysokiej obróbki), słuchamy natury i podążamy za nią.

 5. Są wystandaryzowane i bezpieczne- co to znaczy?

  Na Rynku znane i popularne są plastikowe/metalowe kulki gejszy które wiele ludzi porównuje.

  Niestety wiele tych kulek są zbyt ciężkie i drastyczne dla Pochwy. To dlatego jest grupa fizjoterapeutów która odradza używania.

  Problemem nie jest narzędzie a sposób i wiedza JAK UŻYWAĆ i często waga i wielkość…

  Nasze jajeczka są wystaryzowane tzn że Jedno Standardowe Jajeczko to ok 55/57g wagi, dla porównania przeciętna Kulka Gejszy 120g….

  Efekt jest oczywisty- kulki Gejszy dla niektórych Kobiet mogą być zbyt intensywne. Innym (znaczącym) minusem jest materiał wykonania (metal lub plastik).

  Jajeczka Yoni są więc zupełnie czymś innym od Kulek Gejszy:

  • są bezpieczne i sprawdzone

  • 100% naturalne

  • sprawdzone i używane od czasów starożytnych

  • są luksusowym wyrazem miłości siebie i zadbania o siebie na głębokim poziomie

  • używanie jest bardzo przyjemne (kryształy nagrzewają się temperaturą twojego ciała, jajeczko wiec rozgrzewa sie w twojej pochwie często dając uczucie błogości i rozluźnienia)

  • jeśli boisz się jak wyciągnąć możesz zamówić opcje z dziurką

  • dostajesz pełną instrukcję + opiekę moją gdybyś potrzebowała + dostęp do grupy dla Kobiet praktykujących

Jak więc dobrać Jajeczko dla Siebie?

Najlepiej pokieruj się Intuicją. Przeglądnij krysztaly na stronie i postaraj się POCZUĆ. Nie ma dobrego/złego wyboru. Każde Jajeczko jeśli w połączeniu z sercem wybrane zadziała na Ciebie korzystnie.

Warto mieć kilka a najlepiej z różnymi wielkościami wtedy i działasz z różnymi rodzajami i jakościami Kryształów ale też stymulujesz swoją pochwę na wiele sposobów (waga/wielkość/jakość).

Jeśli mimo to nie wiesz które wybrać, masz watpliwości, napisz do mnie, chętnie Ci pomogę.

Mam jednak nadzieję że ten Artykuł pomógł Ci i zainspirował do szerszego spojrzenia na Kryształowe Jajeczka Yoni Love <3

Opinie Jajeczek:

Od kiedy używam Jajeczek mam dużo silniejsze orgazmy, mój partner jest zachwycony. Czasem nawet lubimy uprawiać seks z Jajeczkiem
— Ania S (klientka)
Jestem dużo bardziej spokojna i uziemiona. Nie mam obecnie mężczyzny ale czuje że bardzo podnosi moją energie seksualną.
— J.S. (klientka Yoni Love)
Co mi dało jajeczko? Przede wszystkim mega intensywne orgazmy i łatwość w ich osiąganiu. Nigdy nie miałam problemów z osiąganiem orgazmów ale to co sie dzieje po jajeczku to jest kosmos. Energia krąży bardzo intensywnie między nami. Raz na jakiś czas robie sobie też ceremonie kakao z Jajkiem, to mega sprawa! Mówiłam Ci też ze gram na gongach grałam z jajeczkiem w środku i też czułam że energia płynie troche inaczej, mocniej. wow
— P.S. (klientka Yoni Love)
Dopiero zaczełam używać 4 dzień i zdecydowanie czuje większą kontrole mięśniową juz teraz. Nawet nie chce myśleć co będzie dalej. Podczas seksu to jest cudowne. Mój chłopak mi dziś powiedział że czuje różnice. Piekne to <3 wzajemność cudna
— Aga klientka
Natomiast po pierwszym użyciu wiedziałam że to nie jest jakaś ściema tylko faktycznie to działa. Narazie uzywam Jajeczka tylko do noszenia, dwa razy z nim spałam w takich popołudniowych drzemkach no i musze powiedzieć jest rewelacyjnie! Nie wiem czy po kilku razach mozna zauważyc różnice podczas stosunku ale wydaje mi się że mam dużo bardziej intensywne odczucia (a partnera nie zmieniałam) więc moim zdaniem działa!
— E.R.
Agnieszka Konefal