Moc Kobiety

Kiedy jesteśmy połączone z przestrzenią swojego łona, kobiecym centrum, jesteśmy w stanie podejmować jasne decyzje dotyczące energii, jaką zapraszamy do swojego życia, z jasnymi i zdrowymi granicami wokół swojej przestrzeni, czasu, emocji i doświadczeń.

Połączenie z miednicą pozwala trzymać zdrowe granice, oferuje bezpieczną przestrzeń do oceny naszych wzorców i zachowań dzięki dawaniu & przyjmowaniu, wtedy wracamy do równowagi.

Jakie są twoje wzorce związane z dawaniem? Czy nie dajesz za dużo?

Czy czujesz potrzebe dawać coraz więcej w relacjach, pracy, rodzinie? Czy opierasz swoje poczucie wartości na tym co dajesz?

Czy czujesz, że musisz dawać/ oddawać sie aby być kochaną? Czy jesteś w stanie powiedzieć „nie” z miejsca miłości, jeśli coś ci nie służy - czy znasz w pełni swoje Ciało? Jaka jest twoja relacja z przyjmowaniem? Potrafisz przyjmować?? Nadużywanie własnej energii, zbytnie dawanie zazwyczaj pochodzi z przestrzenii braku. Na pewnym poziomie to uczucie braku może przejawiać sie potrzebą by dawać więcej by zakryć to uczucie braku.

Może to wynikać z kulturowych wzorców, które sugerują, że rola kobiety jako pielęgnującej oznacza, że ma ona dać więcej niż jej możliwości, pozostawiając ją wyczerpaną. Jej energia życiowa blokuje sie.

jak wspierać siebie w procesie oczyszczania niezdrowej, niezrównoważonej energii łona? Twórz przestrzeń by postawić zdrowe i jasne granice, wracaj do swojego centrum, swojej mocy, poprzez obejmowanie ciała uwagą i miłością.

Ta zmiana przynosi ze sobą zmiane relacji kobiety z jej własnym Ciałem co potem przejawia sie zmiana stosunku do środowiska, życia, pracy i relacji.

Przez zmiane relacji ze sobą, i dbanie o nią dbasz dużo bardziej o swoją relacje z partnerem, dziećmi, przyjaciółmi.

Podstawą Kobiety jest bycie w harmonii ze swoim ciałem, bycie w swojej mocy, jasnej i klarownej.

Dlatego właśnie stworzyłam kurs Głębia Łona do którego Cie zapraszam, byś weszła w swoją moc, połączyła się z tym co subtelne, ze swoimi zmysłami, ze swoim Ciałem.

Zapisy: www.yonilove.org/kurs-online

Agnieszka Konefal