Jak dobrać swój ideał?.jpg

Czym jest Masaż Yoni?

Masaż Yoni jest podstawą kobiecej pielęgnacji. Każda Kobieta powinna taki masaż wykonywać dla własnego zdrowia i witalności. Ma on szereg korzyści zdrowotnych, a przede wszystkim zwiększa twoją satysfakcje seksualną! Im częściej czemuś poświęcasz uwagę tym jesteś coraz wrażliwsza i czujesz dużo więcej. Bardzo często Yoni, nasza pochwa gromadzi wiele napięć. Często to w tym rejonie kumuluje się nasz stres, napięcia, emocje. Wiele Kobiet z jakimi pracuje albo które wypróbowały mapping nie uświadamiały sobie jak bardzi ich Yoni jest napięta. Często tego nie czujemy w codziennym życiu. Dopiero kiedy przychodzi menstruacja czujemy duży ból, albo doświadczamy bólu przy stosunku. Bardzo często jest to efekt przykurczonych tkanek. Skurcz oznacza tym samym zamknięcie, wycofanie. Z tego powodu wiele Kobiet nie doświadcza satysfakcji seksualnej, albo jest ona na niskim poziomie. Jako Kobiety mamy potancjał multiorgazmiczny!!!

Masaż Yoni ma na celu:

 • rozluźnić tkanki głębokie

 • uzdrowienie twojej relacji z własną seksualnością

 • odblokowanie energii seksualnej

 • otworzenie na przyjemność (kiedy jesteśmy rozluźnione, jesteśmy otwarte na przyjmowanie)

 • zwiększa przepływ krwi, dotlenia komórki

 • poprawa libido

 • eksploracja własnej przyjemności

 • kultywacja relacji intymnej ze sobą samą

 • ekspansja kobiecej przyjemności, otworzenie na multiorgazmiczność

 • eksploracja punktów przyjemności

 • pobudzanie punktów stagnacyjnych

Wyróżniamy 3 najbardziej typowe punkty w Yoni:

 • punkty przyjemności (m.in punkt G)- znajduję się na przedniej ściance pochwy, tuż pod kością łonową

 • punkty stagnacyjne (nic nie czujemy przy stymulacji)

 • punkty bolesne, kiedy przy dotyku nacisku reagujemy reakcją bólu

Jak pracować z tymi punktami?

 • punkty przyjemności=celebrować i eksplorować więcej

 • punkty stagnacyjne- wykonywać regularny masaż w celu uwrażliwienia Yoni na czucie więcej, rewitalizowania zakończeń nerwowych

 • punkty bolesne- wykonywać regularny Yoni Mapping ew De-Armouring (opis poniżej)

Na zdjęciu model White Tara >>>> kliknij tutaj

Na zdjęciu model White Tara >>>> kliknij tutaj

Jak często wykonywać Masaż Yoni?

 • minimum raz w tygodniu!!! w celu utrzymania zdrowia i witalności

 • mapping/de-armouring yoni- bardzo indywidualnie- jeśli masz napiętą pochwe/ chcesz uwrażliwić punkty stagnacyjne wykonuj masaż 2/3 razy w tygodniu minimum w tygodniu przez okres 2 miesięcy, potem możesz zmniejszyć do 1/2 razy w miesiącu w celu check-in jak się masz jak się czujesz

Czym różni się Mapping od De-Armouringu?

Yoni Mapping- mapowanie yoni, punktowanie Yoni według tarczy zegara (grafika poniżej), obejmowanie punktów napięć i rozładowanie ich (uwzględnia de armouring), obejmowanie punktów stagnacji, pozwala na puszczanie blokad, napięć, traum, zastanych emocji wewnątrz powięzi i tkanek głębokich. Poprzez punktowanie sensytyzuje cały obszar pochwy, uzdatnia przepływ krwi, przepływ tlenu, aktywizuje i otwiera na odbieranie więcej przyjemności, na otwarcie na orgazmy. Wykonywany bez intencji seksualnej, dawania sobie przyjemności czy osiągnięcia orgazmu. Jest to stricte skupienie się na masażu. To przekierowanie energii pomaga otworzyć się na przyjmowanie tego co trudne. Bo kiedy będziemy skupiać się wyłącznie na puntach przyjemności, a będziemy omijać bolesne, lub przekierowywać uwagę przyjemności tym samym możemy ominąć sfery które wymagają pracy głębszej ze sobą (punkty stagnacyjne i punkty bolesne). A więc intencją jest uzdrawianie i otwieranie. W Yoni Mappingu używa się także mapy zegara, tworzy się notatki i zapisy z obserwacji punktów (co czułam, jak czułam, jakie wspomnienia, emocje, uczucia sie uwolniły), pytanie do każdego punktu bolesnego: o czym to jest? (czasem wtedy sie ujawnia głębsza warstwa)

De-Armouring- nacisk punktów bolesnych przez dłuższy czas i uwalnianie bólu poprzez oddech, dźwięk.

AdobeStock_205629026.jpeg

O czym pamiętać?

 • przygotowanie wyjątkowej przestrzenii (weź kąpiel przed, kup kwiaty, włącz delikatne światło, zapal świece, pomedytuj)

 • uważna obserwacja reakcji ciała (otwarta luźna szczęka), kiedy ciało się zwija otwieramy i wracamy do pozycji wskazanej (prostej lub 45*-opis w wideo)

 • oddech -obserwuj jak sie zmienia oddech i kiedy spłyca się albo czujesz ból wprowadzaj oddech, wizualizuj że oddychasz do tkanki, do danego punktu

 • intencja- intencja uwalniania napięć i otwierania się z wyłączeniem energii seksualnej (dlaczego mówię w wideo)

 • przyjmowanie- przyjmuj wszystko co sie pojawia, pozwól sobie w pełni przyjąć masaż od partnera- nie rób mu w zamian za to, stwórz tą przestrzeń tylko dla Ciebie , mężczyzno! jeśli dajesz kobiecie mapping spraw by czuła się jak królowa nie oczekuj nic od niej tego dnia, wycofaj swoją energię seksualną, skup się całkowicie na NIEJ, ważne jest trzymanie tej świętej przestrzeni dla niej i pełnego skupienia na NIEJ, będzie miejsce dla Ciebie kiedy ona stworzy najpierw je w sobie, przekieruje się do wewnątrz, to bardzo ważne dla niej i dla was. Jako Kobiety jesteśmy nieustannie w programie wiecznej dawaczki. Musimy nauczyć się w pełni przyjmować, bez konieczności oddawania czy “odwdzięczania się” pozwólcie nam na to tworząc przestrzeń i wycofując czasem energie seksualną.

 • moc ucisku- w skali od 1-10 staraj się uciskać na poziomie ok 5/6

 • otwarcie na wszystko co sie pojawi, bez oceniania, czysta obserwacja i przepływ, daj wypłynąć wszystkiemu i przyjmij to w pełnej miłości

 • energia miłości- wysyłaj dużo miłości poprzez swoje dłonie, swoją intencją i wizualizacją, wizualizuj światło przepływające przez twoje palce, kryształ, możesz naładować wcześniej kryształ w medytacji z tą intencją, potrzymać go na słońcu

 • ekspresja- dawanie ujścia wszelkiej ekspresji jaka się pojawi w ciele, głosie, poruszanie ciałem, wydawanie dźwięków- to sprawia że nasze ciała się jeszcze bardziej otwierają

Na zdjęciu model Soczysta Rozkosz

Na zdjęciu model Soczysta Rozkosz


Dlaczego używać Dild?

Dilda Yoni Love są idealnymi narzędziami do masażu pochwy. Są idealnie wyrzeźbione, mają specjalny kształt i kąty ułatwiające masaż. Często też nie jestesmy w stanie tak dobrze rozmasować wnętrza samymi dłońmi, szczególnie jeśli to robimy same. Bardzo często wiele napięć u Kobiet gromadzi się wokół szyjki macicy (spotkanie meridian) więc palcami cieżko nam dosięgnąć do tego punktu. Dilda idealnie sprawdzą się do głębszej pracy ze sobą. Zarówno eksploracji przyjemności własnej solo, jak i z partnerem. Ponadto nasze dilda są wykonane z najlepszych kryształów starannie selekcjonowanych pod względem wytrzymałości i jakości. To luksusowa forma zadbania o siebie dogłębnie ;-)


RÓŻNICA MIĘDZY WIBRATORAMI I DILDAMI

Osobiście jako praktyk nie polecam wibratorów. Różnica jest znacząca między plastikowym wibratorem a dildem z kryształu:

Wibratory desensetyzują ciało i zakończenia nerwowe, uzależniają ciała od mocnych bodźców zamiast otwierania ich na subtelne doznania. Rozłącza nas od przyjemności ze swoim własnym ciałem, z przyjemności z partnerem. Służą do tzw peak orgazmów (szybkich rozładowań) przez to tworzą uzależnienia. Np sięgamy coraz częściej w momentach stresu, napięć, tworzymy nawyk, albo są jedyną formą przyjemności zamiast otwierać się na bogaty i szeroki świat zmysłów. Nie sprawiają że łączymy się ze sobą a działają w sposób kopiący w naszą energetykę i doznania subtelne.

Dilda Kryształowe są stworzone z intencją połączenia ze sobą, z intencją uzdrawiania i otwierania się na przyjemność. Dodatkowo wykonane z kryształu pomaga zadziałać na poziomie energetycznym. Dilda kryształowe mają wysoką Energię z matki ziemii. Są naturalne i w 100% bezpieczne. Są tworzone z miłością, są piękne i estetyczne. Ich kształt idealnie wyprofilowany by wykonać dużo efektywniejszy masaż niż dłonią, a dodatkowo waga i twardość pomaga na odpowiedni nacisk (nie musimy używać tyle siły i nie męczymy się przy tym). To piękna i luksusowa forma miłości jaką dajesz sobie. Czujesz rzeczywiste połączenie ze sobą, otwierasz się na doznania subtelne dzięki czemu służy parom jako coś co absolutnie wzmacnia więź. Dilda możesz używać do masażu yoni, do mapowania czy eksploracji przyjemności, pracy z energią. Działa wielopłaszczyznowo na głębokim poziomie.

Nasze bestsellery:

 
IMG_7083.jpg

JAK Wykonywać masaż przy użyciu Dilda Yoni Love?

 1. Stwórz idealną przestrzeń i atmosferę dla siebie.

 2. Przygotuj Olejek lub ulubiony lubrykat.

 3. Rozgrzej całe ciało, masuj najpierw swoje piersi, Yoni dłonią by odpowiednio pobudzić i otworzyć się na przyjemność.

 4. Rozprowadź olejek i masuj zewnętrzną część Yoni, wargi sromowe większe mniejsze, kość łonową, pachwiny, eksploruj aż zaczniesz sama wydzielać nawilżenie.

 5. Oddychaj głęboko, wprowadzaj przestrzeń.

 6. Fajnie masaż wykonywać z lustrem patrząc na siebie (opcjonalnie).

 7. Eksploracja punktu G:

  • Punkt G jest umiejsowiony na ok 3-5 cm wewnątrz Yoni na przedniej ściance pochwy (tuż pod kością łonową). Ma on strukturę orzecha włoskiego i staje się większy kiedy jest pobudzony. Wprowadzaj swoje dildo do środka i spowrotem skupiając się na przedniej ściance pochwy. Nie musisz wkładać go na całą jego długość. Płytka i prosta stymulacja przodu Yoni wystarczy by pobudzić punkt G.

  • Kontynuuj stymulując dodatkowo łechtaczke by utrzymać pobudzenie i zacznij oddychać głęboko do swojego brzucha, poruszając swoim dildem (góra dół), uciskając delikatnie/mocniej punkt G w rytmicznym tempie.

  • Upewnij się że jesteś odpowiednio nawodniona w ciągu dnia (przed stymulacją).

  • Drugą ręką możesz także delikatnie uciskać kość łonową dla zwiększenia przyjemności. Polecam robić to przy lustrze- patrząc na siebie (wizualne podniecenie).

  • Możesz mieć uczucie jakbyś chciała siku, wyciągnij dildo i pozwól przypłynąć tej fali.

  • Gruczoły odpowiadające za ejakulat znajdują się na przedniej ścianie waginy i wokół dolnego końca cewki moczowej, gdzie czysty płyn będzie wytryskiwał. Nazywa się to kobiecym wytryskiem!

  • Możesz dalej kontynuować stymulacje. Kobiety są w stanie wielokrotnie wytryskać, więc kontynuuj w zgodzie z tym co czujesz i jak czujesz.

  • Daj sobie czas, nie naciskaj, nie wywieraj presji. Po prostu eksploruj bez oczekiwań, wtedy twoje ciało bedzie sie otwierało bardziej i bardziej, z miłością, troską i łagodnością.

 8. Eksploracja szyjki macicy:

  • szyjka macicy jest ulokowana na samym końcu kanału pochwy punkt poniżej cervix (na ilustracji poniżej)

  • dotknij najpierw końcem dilda tego punktu, poczuj energię, zamknij oczy i postaraj się wprowadzic tam oddech (wizualizacja wystarczy)

  • następnie zacznik delikatnie masować ten rejon (pulsacia, ruchy okrężne)

  • często to punkt gdzie dużo gromadzi się napięć (spotkanie wszystkich meridian) dlatego masuj się tutaj regularnie i zobaczysz jak bardzo zmieniają się uczucia, wrażenia za każdym razem

  • kiedy czujesz podniecenie przekierowuj energię seksualną w wyższe czakry wyobrażaj sobie oddech plynący od tego miejsca w górę aż do korony i wydech spowrotem wraca, powtarzaj tak kilkanaście razy, z czasem nauczysz się transmutować tą energię

  • płyń w rytmie, zgodnie z tym co czujesz, jak czujesz

 9. Eksploracja własna:

  • zmieniaj tempo, nacisk i rytm

  • używaj oddechu , otwórz usta i mozesz wzdychać, wydawać dźwięk, to pomoże Ci jeszcze bardziej się podłączyć

  • stymuluj łechtaczkę, punkt G, punkt szyjki, cały kanal, naprzemiennie

  • wyobrażaj sobie np żywioły i poprowadź siebie poprzez taką podróż, zobacz jak sie z nimi czujesz (wizualizuj sobie ogień, wode, powietrze)

  • nie wywieraj presji, daj sobie przestrzeń i czas

  • eksploruj z ciekawością za każdym razem jakbyś to robiła pierwszy raz

  • ściągnij oczekiwania, przyjemnosć, orgazmy przychodzą zwykle kiedy dajemy im przestrzeń, samoistnie, bez nacisku i presji

  • bądź uważna w swoim ciele, wracaj uwagą jeśli sie rozproszyłaś, możesz na początku masować się z muzyką, ale najlepiej po prostu na maksa skupiaj się na tej chwili ze sobą, pozwól sie zatracić, rozpłynąć.

 10. YONI MAPPING- instrukcja pdf >>> kliknij tutaj