Które wybrać Dildo?- poradnik

DSC09142.jpg

Aby wyciągnąć jak najwięcej korzyści z eksploracji własnej ważne jest dobranie odpowiednich narzędzi które nam w tym pomogą i ułatwią nam tą niesamowitą podróż wgłąb relacji ze sobą samą.

W tym celu przygotowałam dla Ciebie poradnik, które Dildo najlepiej zadziała na Twoje ciało i które będzie tym jednym jedynym, albo jednym z kilku ;-) Każde Dildo jest inne więc każde może zadziałać nieco inaczej ;-)

Jeśli mimo to nadal nie wiesz które wybrać napisz do nas, chętnie pomożemy ;-)

 1. Eksploracja punktu G: “Jesteś spełnioną aktywną seksualnie Kobietą chcącą odkrywać więcej, uwielbiasz/ chcesz zacząć odkrywać stymulacje punktu G”

  Idealny wybór: S Love, Dilda C (Niebiańskie, Soczyste, White Swan), NJoy Me

  Opis: stymulacja punktu G za pomocą dłoni czy penisa może być trudna. Punkt G reagule na mocną, regularną stymulacje. Zaokrąglone Dilda są idealne dla dotarcia do tego punktu. Możesz łatwo dotrzeć i stymulować punkt G bez męczenia rąk leżąc na plecach.

  Sprawdzi się idealnie jako urozmaicenie dla par ale także idealny to Solo Love eksploracji

2. Ejakulacja: “Doświadczasz orgazmów wewnętrznych i pragniesz dalej eksplorować i rozszerzać swój potencjał dzięki uprawianiu squirtingu lub orgazmu szyjkowego. Jesteś gotowa pójść krok dalej.”

Idealny wybór: Yoni Squirter, Dildo S Love

Opis: Głębsza przyjemność, taka jak squirting, polega na całkowitym odprężeniu umysłu / ciała i konsekwentnej technice ruchu. Idealna zabawka do squirtingu musi być wykonana z twardego materiału i dodatkowo wygięta pod kątem, co ułatwia manipulowanie i uciskanie punktu G. Im bardziej zabawka jest zakrzywiona, tym lepiej.

Yoni Squirter to nasze najbardziej zaawansowane Dildo dostarczające mocnej stymulacji. Konieczna jest umiejętność rozluźnienia i otwartość na doświadczanie nieskończonych fal przyjemności

3.Ekspansja przyjemności: “Jesteś świadomą Kobietą, czującą przyjemność w swoim życiu seksualnym i chcesz więcej, wiesz że tam można więcej i głębiej”

Idealny wybór: White Tara & Kali

Opis: To idealne Dildo dla Kobiet lubiących solidne kształty, uwielbiające seks i chcące rozwijać i kultywować Samomiłość otwierając się na więcej i bardziej. Kształt Kali i White Tary wprawi się w piękne fale, za każdym ruchem. Kształt i jego waga dadzą Ci dreszczyk mocniejszych doznań. Każdy nawet najdrobniejszy ruch będzie przynosił Ci przyjemność.

4.Dobry Start: Chciałabyś rozpocząć swoją przygodę z eksploracją wewnętrzną. Do tej pory eksplorowałaś tylko przyjemność łechtaczkową. Uwielbiasz odkrywać swój wewnętrzny potencjał. Chciałabyś otworzyć się na przyjemność.

Idealny wybór: C Dildo (Niebiańskie Uniesienie, Soczysta Rozkosz, White Swan)

Opis: Jeśli jesteś początkująca w świecie niewibrującej przyjemności Dildo C będzie najlepszym wyborem.

Jeśli przy penetracji czujesz dyskomfort, to wszechstronne Dildo które posłuzy Ci zarówno do mappingu jak i eksploracji przyjemności, jest chudsze z jednej strony i ta mniejsza część wspaniale może posłużyć do mapowania.

5. Pełnia “ Jeśli uwielbiasz uczucie “pełnej” penetracji, lubisz większe rozmiary i solidne pieszczoty. Chcesz poczuć się spełniona dzięki czemuś soczystemu i pełnemu”

Idealny wybór: White Tara & Kali

Opis: te dwie Boginie dają odczuć pełnie w każdym ruchu i spotkaniu wewnętrznym. Przynoszą konkretne lekcje ze sobą wraz ze swoim duchem i Energią, lubią przepływ i działanie.

6. Opcja Smart: “Jesteś w nieustannym ruchu, szukasz czegoś na soczystą podróż. Cenisz dyskretność i kompaktowość”

Idealny Wybór: czarny Mini Obisidian, idealny do mappowania, zagiętym końcem możesz również eksplorować punkt G, choć będzie to inna stymulacja. Warty podróży małych i dużych ze sobą. Idealny na początek jeśli obawiasz się stymulacji bądź też wiesz że masz blokady i napięcia wewnątrz.

Wideo o nim:

Część 1: https://www.instagram.com/tv/BxFdB-GIpOI/

Część 2: https://www.instagram.com/tv/BxFdYTIIDU1/

7. Three of Us- “Marzysz o rozszerzenia swoich doznań z partnerem i szukacie urozmaicenia”

Idealny Wybór: Dildo S Love

Najlepsza zabawka dla Par niezależnie od orientacji. Idealna dla stymulacji punktu G (końcówki gałeczki).

8.Stymulacja Analna “ Jesteś ciekawa/y/wi stymulacji analnej i chciałabyś/chciałbyś/chcielibyście popraktykować i poeksplorować”

Idealny wybór: Dildo C (Niebiańskie, Soczyste i White Swan) lub S Love (chudszy koniec),

Wszechstronne Dildo mogące również posłużyć jako stymulacja partnera. Obszar Analny jest baaardzo mocno unerwiony i skrywa się tam niesamowity potencjał orgazmiczny. Dla odważnych i otwartych polecamy C ,S Dildo lub NJoy Me

9. Seksi Prezent: Karta Podarunkowa “Chcesz zrobić prezent bliskiej Ci osobie, zupełnie nie wiesz co dla niej wybrać”

Wybór zabawki dla ukochanej osoby może być bardzo osobisty, chyba że dobrze ją znasz.

Podaruj ukochanej osobie prezent z kartą podarunkową YONI LOVE.

Karty upominkowe są dostarczane pocztą elektroniczną i zawierają instrukcje dotyczące ich użytkowanie w sklepie online. W ten sposób ukochana osoba będzie mogła wybrać dokładnie to, czego chce!

10. Budżet “Uwielbiasz wszystkie zabawki YONI LOVE jednak twój budżet jest ograniczony. Chcesz inwestować tylko w najlepszej jakości zabawki erotyczne”

Zapisz się do naszego Newslettera po eksluzywne VIP rabaty i promocje!

Projektujemy, produkujemy i promujemy tylko NAJLEPSZE JAKOŚCI zabawki, które są wolne od toksycznych klejów, nie zawierają chemikaliów i wytrzymają na wiele lat przyjemności!!! Są bardzo solidne i wytrzymałe.

Nasze zabawki z kamieni szlachetnych są certyfikowane przez EU Gemology Institute a także GIA Gemolody Institute.

Najwyższej jakości materiały kosztują. Kamienie szlachetne to luksus. Potraktuj drogie zabawki jako długoterminową inwestycję w swoją przyjemność. Twoje ciało będzie Ci na zawsze wdzięczne.

11. Umiłowanie Yoni “Odczuwasz pewnego rodzaju dyskomfort podczas penetracji z partnerem. Penetracja nie jest bolesna, ale nie przynosi Ci przyjemności. Czujesz stagnacje lub rozłączenie. Nie potrafisz odnaleźć swojego punktu G.”

Idealny wybór: C wand (Niebiańskie, Soczyste, Swan)

Opis: Wiele kobiet doświadcza napięcia w pochwie, jeśli podczas penetrowacji, zanim zostaną w pełni pobudzone i otwarte. Niechciany, nie wzbudzający bezpieczeństwa seks może prowadzić do dyskomfortu i tarcia w pochwie. Napięte mięśnie są mechanizmem radzenia sobie ze stresem seksualnym.

Aby doświadczyć przyjemności YONI muszą być traktowane z bezwarunkową miłością i troską. Zmysłowy masaż własny, powolna masturbacja i delikatna penetracja są częścią seksualnej samoopieki każdej kobiety.

Zabawka C jest intencjonalna, pielęgnuje intymny kobiecy związek z ciałem. Cieńszy koniec zabawki został stworzony do wewnętrznego masażu yoni, aby zmniejszyć napięcie mięśni. Grubszy koniec zabawki jest idealny do eksploracji punktu G i masażu.

W przypadku problemów zdrowotnych radzimy udać się do lekarza specjalisty. Produkty Yoni Love nie służą do diagnozowania czy samoleczenia. Skonsultuj się w lekarzem jesli obserwujesz niepokojące objawy.

12. Masaż & Mapping Yoni “Chcesz profesjonalnych narzędzi do Masażu i Mappowania swojej Yoni. Pragniesz otworzyć się na seksualność i eksplorować przyjemność”

Idealny wybór: S Love, C wand & Mini Obisidian

Ich końce idealnie nadadzą się do mappingu

 • S Love- jedna końcówka do mappowania druga gałka do punktu G + prążkowanie dla stymulacji szyjki

 • Dildo C (Soczyste, Niebiańskie, White Swan) końcówka mała do punktowania, grubszy koniec eksploracja wewnętrzna według finezji

 • Mini Obisidian: przedłużenie twoich dłoni, solidny, odpowiednio zagięty, kompaktowy, sprawdzi się w podróżach. Wideo o nim obejrzysz tutaj:

Instrukcja do Mappingu jest dostepna bezpłatnie do pobrania w sklepie Yoni Love a także załączana do każdego zamówienia.

W przypadku problemów zdrowotnych radzimy udać się do lekarza specjalisty. Produkty Yoni Love nie służą do diagnozowania czy samoleczenia. Skonsultuj się w lekarzem jesli obserwujesz niepokojące objawy.

13. Yoni Healing: Doświadczasz silnego bólu podczas penetracji czy to od kochanka czy eksploracji własnej. Trudno ci poczuć pobudzenie lub nawilżenie. Czujesz się odłączona od swojego ciała i zestresowana.

Idealny wybór: skonsultuj się z specjalistą uroginekologicznym lub ginekologiem

Jeśli odczuwasz ból podczas penetracji, zdecydowanie zalecamy, aby przed zainwestowaniem w zabawkę spotkać kilku specjalistów od ginekologii / dna miednicy, którzy mogą prawidłowo Cię zdiagnozować.

Czasami ból pochwy nie wynika tylko z napiętych mięśni. Możesz mieć infekcję przenoszoną drogą płciową, endometriozę, UTI lub radzić sobie z bólem spowodowanym PTSD. Samodiagnozowanie i samoleczenie może być niebezpieczne. Pierwsze kroki uzdrawiania są zawsze właściwą diagnozą medyczną.

Jeśli doświadczyłaś TRAUMY i szukasz rozpracowania ze sobą swoich trudnych przeżyć polecam zacząć od Mini Obisidiana. Obserwuj w tym swoje ciało. Obisidian Oczyszcza i wyciąga ujemne Energię może być bardzo pomocny i wspierający w procesie odzyskiwania relacji i uzdrawiania zranień.

14. Męska Gra “Słyszałeś, że męski punkt G istnieje wewnątrz odbytu mężczyzny. Szukasz prezentu dla swojego mężczyzny, który będzie go odkrywał bez przerażania”

 1. Idealny wybór: S Love / Dildo Mini Obisidian

  Dla miłośników gry analnej lub ciekawych i otwartych kochanków na zaawansowana stymulacje.

15. Masaż Ciała: “Uwielbiasz dawać i otrzymywać masaże, zarówno zmysłowe, jak i te głębokie. Po prostu kochasz każdy rodzaj masażu, chcesz doświadczać więcej”

Idealny wybór: Sky Pointer & White Point

Głównym celem POINTerów jest uwolnienie głębokiego napięcia tkankowego w całym ciele. Pointery doskonale nadają się do terapii punktów spustowych, masażu głębokich tkanek, usuwania zbrojenia ciała, masażu sportowego oraz erotycznego masażu partnera. Są idealnym narzędziem do stosowania głębokiego przyjemnego nacisku na mięśnie bez wysiłku.

Jeśli lubisz dawać masaże, ale nie chcesz się zbytnio zmęczyć, POINTery są dla Ciebie!

Mam nadzieję że ten przewodnik pomógł Ci w wyborze, jeśli nadal masz wątpliwości napisz do mnie. Zawsze chętnie pomogę!

Agnieszka

Yoni Love

Agnieszka Konefal