Platforma edukacyjna

dla Uczestniczek programów:

 

To już 3 edycja programu on-line jaki prowadzę dla Kobiet. Wraz z moją ewolucją i rozwojem programy również ulegają ewolucji. Treści są bogatsze i pełniejsze, praktyki bardziej rozbudowane i poszerzone

Zaczynałyśmy od 3 tygodniowego kursu Głębia Seksualności, następnie program ewoluował do 8 tygodniowego, obecnie 3 edycja będzie trwała ok 3 miesiące i z doświadczenia wiem że to najlepsza możliwa opcja. Moją intencją jest nie tylko pokazać i podzielić się z Wami praktykami ale także sprawić by stały się one nieodłączną częścią waszego życia, tak by stały się czymś zupełnie naturalnym i intuicyjnym.

Jeśli chcesz przeczytać opis obecnego programu:

Zarejestruj swój mail

aby otrzymać informację o następnej edycji programu.

 

Testimonials

“Agnieszko, nie raz myślałam o tym, że to co robisz ma naprawdę wielką moc, że jest tym, czego wielu kobietom brakuje współcześnie. Twój sposób przekazu wiedzy był tak wypełniony sercem, że na sam dźwięk Twojego głosu czy czytania Twoich słów, czuję się usadowiona na swoim miejscu. Buduj społeczność tak świadomych kobiet i czułych wobec siebie, działających z przestrzeni serca i miłości <3 


Ode mnie odczucia po kursie:

Podróż w głąb Yoni była i jest dla mnie najpiękniejszym odkryciem na kobiecej ścieżce. To droga pełna przyjemności, bliskości - zarówno swojej duszy i ciała, jak i innych wspaniałych kobiet. To droga umiłowania, kochania siebie tu i teraz, dawania ciału, emocjom i Joni pełni uwagi i akceptacji. To wreszcie droga ciągłej eksploracji i zaskoczeń, co dzień uczę się siebie na nowo i odkrywam w sobie pradawną mądrość Przodkiń. Agnieszka jest prawdziwą mistyczką, jej prowadzenie, przepełnione duchem miłości i sensualności, na zawsze będzie grało w moich komórkach, na zawsze będzie przypominało o Świętym połączeniu z Łonem. Dzięki tej podróży zdobyłam praktyczne narzędzia do utrzymywania kontaktu z ciałem, potrzebami i emocjami. Otworzyłam się na więcej swojego piękna i mocy... która nieustannie się wylewa, ciągle prowadzi mnie dalej i dalej. Ufam swojemu ciału i tym zaufaniem kreuję - i przyciągam - takie wartości, jakich pragnie moja harmonijna Całość ciała-duszy-umysłu <3 Dziękuję! Za właściwe i czułe rozwibrowanie mojego Serca i Łona <3 “

-Martyna Borowska (Dzayanayin) 

“Trafiłam na kurs nie będąc na grupie Głębia Seksualności, nie wiedząc NIC o tobie i o czym będzie kurs. Dla mnie nie był odkrywaniem seksualności, ale zauważeniem siebie. Zgodą na to, że mam potrzeby i one są ważne. Nie seksualne, ale przyjemności w codziennym życiu, uwagi której sobie nie poświęcałam. Uwazności na swoje ciało, emocje. Moje potrzeby są nie mniej ważne niż osób z mojego otoczenia. Kurs dopełnił moje zwrócenie się ku sobie, bez egocentryzmu, ale z pogodzeniem się z tym co mnie otacza. 

Ja tego kursu nie szukałam - on do mnie przyszedł, w najdziwniejszym momencie. Więc chyba, kto na niego trafi, to będzie dla niego;) Odpowiedni czas i moment.

Kiedy kurs się kończył, byłam w takim zawirowaniu, że skońćzyłam na masażu piersi. Jeszcze pół roku temu byłoby to nie do pomyślenia. Piersi? Moje? A to ważne?... Chciałam by stało się to moim ulubionym ćwiczeniem...;) Intencja. “

-Uczestniczka

Agnieszka to chodzące serce na Ziemii, jej energia bardzo subtelna a zarazem mocna wywołała sporo zmian we mnie- obudziła mnie z zimowego snu, gdzie większość czasu i życia uciekałam przed sobą. Kurs pomógł mi podjąć ważne decyzje życiowe, wywołał całą fale zmian. Mam wrażenie że rozpoczełam nowy rozdział w swoim życiu, gdzie naprawdę CZUJĘ i WIEM co chce, jak chce. Jestem bardzo wzruszona że spotkałam kogoś tak pięknego, kto pozwolił mi też zwrócić uwagę na Piękno we mnie, to było bardzo transformujące spotkanie ze sobą i Wami, Dziękuje”

S.T.

Cały kurs był/jest dla mnie dużym wyzwaniem i trudną lekcją, bo wcześniej nawet nie dostrzegałam, że moje ciało tak bardzo potrzebuje miłości, uwagi i zrozumienia. Jak bardzo jest zamknięte na bodźce i jak bardzo siebie nie znam. Zaczęłam wreszcie czuć się kobieco i dobrze w swoim ciele, nabrałam do siebie więcej szacunku. Czuję potrzebę honorowania swojego ciała, zaczęłam słyszeć swoje serce.

Wśród elementów, kursu, które mi się podobały to moduły, w których zwiększałyśmy kontakt ze swoimi piersiami i yoni. Sama Twoja otwartość i autentyczność bardzo dużo zrobiła - zaufałam. Długość programu była w sam raz, żałuję, że się kończy, miło mi było gdy dostawałam narzędzia miłości do zmiany siebie, początkowo myślałam, że to może być za długo, ale było dobrze.

Dziękuję, że jesteś i że pomagasz innym kobietom odnaleźć swoją prawdziwą naturę i z dużym zaangażowaniem polecam go wszystkim moim przyjaciółkom i kobietom, które szukają drogi do swojej przyjemności.
Dziękuję

Basia

Zostaw swoją opinie:

 
Imię i nazwisko *
Imię i nazwisko