Naturą Kobiety jest przyjmować

Naturą Kobiety jest przyjmować

Odwróciłyśmy naszą Naturę żyjąc w przekonaniu że im więcej dajemy tym lepiej dla relacji, pracy, itd. Jako dziewczynki jesteśmy programowane jako karmicielki, dawaczki. Nie uczy się o tym jak dbać o siebie i swoje potrzeby. Ignorujemy je i spychamy na dalszy plan jako coś mało istotnego. Spychamy siebie i swoje potrzeby na szary koniec łańcucha. Nie mam czasu.

Ile razy tak mówiłaś?

Dbając w pierwszej kolejności o siebie, mamy energie i siłę dla innych.

Nie potrzebujesz „czasu”. Czas to tylko iluzja. Potrzebujesz świadomie tworzyć PRZESTRZEŃ w sobie. To nie wymaga czasu, a twojej decyzji i intencji. Łono tworzy bezpieczną przestrzeń dla twojego serca, które chce dawać. Naturą naszego serca jest dawać. Naturą Łona jest przyjmować.

Moc miednicy stawia granice, dba o równowagę.

Kiedy ta równowaga jest zachwiana komunikuje głośno i mówi do Ciebie poprzez infekcje, bóle menstruacyjne i inne dolegliwości. Spróbuj przyjrzeć się swojej relacji w tym aspekcie.

Ile dajesz a ile bierzesz?

Potrafisz stawiać granice i mówić NIE z przestrzeni mocy i pewności swoich potrzeb i granic?

Równowaga Kobiety tkwi pomiędzy sercem a łonem.

Yoni ma głos i jest on potężny, pierwotny, płynie w nim starożytna mądrość i siła. Ten głos, ta intuicja w nas pozwala nam świadomie kreować i wybierać, tworzyć, przyjmować i dawać w harmonii.

DSC08695 2.jpg
Agnieszka Konefal