Moc Kobiety

Kiedy jesteśmy połączone z przestrzenią swojego łona, kobiecym centrum, jesteśmy w stanie podejmować jasne decyzje dotyczące energii, jaką zapraszamy do swojego życia, z jasnymi i zdrowymi granicami wokół swojej przestrzeni, czasu, emocji i doświadczeń.

Połączenie z miednicą pozwala trzymać zdrowe granice….

Read More
Agnieszka Konefal
Kryształ Księżycowy (biały kwarc)- bogata historia i znaczenie

Kryształ Księżycowy jest minerałem z dwutlenku krzemu, który tworzy się w przezroczystych masach, ziarnach i skupiskach druzy. Po raz pierwszy nazwano go „Crystallus” w 77 r.n.e. przez Pliniusza Starszego - dowódcę marynarki i armii oraz znanego filozofa wczesnego Cesarstwa Rzymskiego. Nazwa kwarc pochodzi od greckiego słowa oznaczającego lód, ponieważ uważano początkowo, że jest to wyjątkowo zamarznięta woda, która nigdy się nie odwilży. W Japonii był znany jako „ Klejnot Doskonały ” i był szczególnym symbolem czystości, wytrwałości, cierpliwości i nieskończoności.

Read More
Które wybrać Dildo?- poradnik

Aby wyciągnąć jak najwięcej korzyści z eksploracji własnej ważne jest dobranie odpowiednich narzędzi które nam w tym pomogą i ułatwią nam tą niesamowitą podróż wgłąb relacji ze sobą samą.

W tym celu przygotowałam dla Ciebie poradnik, które Dildo najlepiej zadziała na Twoje ciało i które będzie tym jednym jedynym, albo jednym z kilku ;-)

Read More
Agnieszka Konefal
Jak dobrać Jajeczko dla siebie?

Niemal codziennie dostaję od Was wiadomości które Jajeczko dla siebie wybrać, czym sie kierować przy wyborze. Jakie będzie najbardziej odpowiednie dla mnie?

Przygotowałam dla Ciebie kompedium wiedzy dotyczącej Jajeczek Yoni Love: wielkości kryształów, rodzaje, historia, dzialanie fizyczne, działanie subtelne i wiele innych ciekawostek.

Read More
Agnieszka Konefal
10 powodów- Dlaczego warto używać Kryształowych Dild?

Regularny masaż pozwala pobudzić układ krwionośny, wprowadzić dzięki temu więcej tlenu i skłądników odżywczych. Twoja Yoni jest odżywiona na głębokim poziomie. Tym samym następuje samoregulacja organizmu. Tabletki bardzo często odcinają nas od źródła problemu. Zdrowa gospodarka hormonalna to RÓWNOWAGA która jest w Tobie. Regularny kontakt z ciałem pozwala Ci utrzymać zdrowy balans.

Read More
Agnieszka Konefal
Skurcz- (od)Rodzenia

Skurcz oryginalnie pochodzi (od)Rodzenia

Niezbędny w trakcie porodu, do wywołania Życia na świat.

Towarzyszący Kobietom podczas menstruacji do  wydobycia krwi menstruacyjnej.

Często jednak SKURCZ nie odnosi się tylko i wyłącznie do Kobiet.

Read More
Agnieszka Konefal
Stawianie granic, czyli przestań się okłamywać Kobieto!

Kochana Kobieto, droga Siostro, przyszłam dziś do Ciebie być może z czymś nowym, być może czymś dobrze znanym, czuję że potrzebuję to wypowiedzieć. Dla siebie i dla Ciebie. Dla kobiet które nie potrafiły, albo dla tych, które nie potrafią tego na ten moment, nie potrafią sobie wyobrazić, a co dopiero powiedzieć.
Czuję potrzebę, czuję potrzebę oparcia, czuję potrzebę wspierania Ciebie, w tym. Stania za Tobą murem.

Read More
Agnieszka Konefal
Intencja

Używaj swojego Jajeczka z INTENCJĄ

Jak pewnie przeczytałaś w instrukcji zachęcam Cię do tego byś korzystała z praktyki Intencji.

Co to oznacza?

Read More
Agnieszka
Autorefleksja

Zanim jeszcze skończy się rok, poświęć chwile na to by spojrzeć wstecz, dokonaj refleksji czego sie nauczyłaś, co sie udało, itd. Spójrz na swój rok z lotu ptaka, tak by wyciągnąć lekcje, dostrzec je

Przygotowałam liste pytań które Cie wspomogą w tym procesie. 

Read More
Agnieszka
Czy praktyka z Jajeczkiem może mi zaszkodzić?

Dzisiejszy wpis o tym dlaczego praktyka z Jajeczkiem Yoni jest bezpiecznym medium do pracy z dnem miednicy i dlaczego Jajeczko Ci nie zaszkodzi.

W dzisiejszym wpisie chciałam rozwiać wszelkie MITy i niedomówienia w tej kwestii pojawiające się w sieci czy też w opiniach bazujących na braku wiedzy w tym zakresie.

Pojawiają sie głosy na TAK i pojawiają sie głosy na NIE. Nikt jednak nie argumentuje tych opinii w sposób konsktruktywny, nikt nie edukuje kobiet CO powinny robić i JAK powinny to robić.

Read More
Agnieszka Konefal
Wskazówki dla początkujących

Używanie Jajeczek Yoni- 9 wskazówek dla początkujących.

Tak więc jeśli jesteś na początku swojej wspaniałej podróży z praktyką z jajeczkiem Yoni, bądź planujesz- przygotowałam dla Ciebie 9 przydatnych wskazówek, z którymi koniecznie musisz się zapoznać! 
O tym jak używać twojego jajeczka, co robić/czego nie robić

Read More
Agnieszka Konefal